Issaugokime Smulkiuosius Ukius!

Mieli LIETUVOS ŽMONĖS, kreipiuosi į jus visus!!! Labai tikiuosi ne tik komentarų po šiuo postu, bet ir aktyvaus sujudimo jūsų kaimuose, bendruomenėse, seniūnijose ir visuose rajonuose. Kreipiuosi ne tik į kiaulių augintojus, bet ir į visus smulkių ūkių turėtojus, visus palaikančius ir prijaučiančius kaimui.
Tie, kas domitės, jau žinote, kad nuvilnijo kiaulių maro banga palietusi Jonavos, Kaišiadorių, Anykščių rajonus. Galime iki nukritimo diskutuoti ar tas maras yra, ar tai tik dar vienas būdas mus sunaikinti. Diskusijų laikas praėjo, atėjo laikas veikti. Vakar dalyvavau susirinkime, kur buvome supažindinti su VMVT direktoriau nutarimu, kad iki rugsėjo 25 d. turime išpjauti visas kiaules, visai nesvarbu ar tai maži paršeliai, ar nėščios kiaulės (žinau, kad kituose rajonuose šis terminas dar trumpesnis). Mūsų bendruomenė ėmėsi veiksmų. Nusprendėme rašyti raštus VMVT, ŽŪM, net gi kopijas siųsti prezidentei, žodžiu užjudinti tuos, ką įmanoma, kad tik nebūtų naikinamos sveikos kiaulės, tačiau mūsų vienų yra per mažai. Prie mūsų atskirais raštais nuo savęs prisideda mūsų tarybos nariai, Savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vadovas, kreipėmės į Valstiečių ir žaliųjų partijos narį, kuris pažadėjo susisiekti su Ramūnu Karbauskiu ir taip pat prisidėti prie to, kad smulkūs ūkiai nebūtų išnaikinti. Galbūt tai yra utopija, bet nepabandę nesužinosime. Kovokime už save, už savo konstitucines teises ir už savo auginamus gyvulius.
Kviečiu visus rinkti parašus ir platinti šią žinią!!! Rinkime parašus ne tik iš augintojų, bet iš visų Lietuvos gyventojų, kurie tik pajėgia suprasti, kad smulkūs ūkiai privalo išlikti, kvieskime, kad jie mus palaikytų!!!

Pasidalinkite postu savo sienose, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208760499823464&set=a.4364816952212.2165037.1041534592&type=3

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad L.R.P. galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...