STOP nelegalių migrantų antplūdžiui

NS-neileisti01-2.jpgĮ Lietuvą vyksta nebe nelegali migracija, o tiesiog invazija. Lietuvos valdžia nestabdo jos jokiomis priemonėmis ir nesiruošia to daryti. Visi sienos pažeidėjai yra priimami ir apgyvendinami Lietuvos lėšomis. Premjerė atvirai sako, kad jeigu Lietuva nebesugebės priimti nelegalų, ji ne stabdys pažeidėjų srautą, o tik prašys dalį nelegalų priimti kitas ES šalis. Tai yra pačių nelegalų ir A. Lukašenkos plano tobulas išpildymas. Lietuvos valdžia migrantų klausimu dėl neišmanymo arba piktybiškai veikia prieš Lietuvos interesus, o dabar nori savo klaidų pasekmes perkelti ir kitoms ES šalims. Jeigu ši politika tęsis ir toliau, dar šiais metais susikaupę dešimtys tūkstančių pažeidėjų taps realia grėsme Lietuvos gyventojams. Būtina šią invaziją stabdyti jau dabar. Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame ginti Lietuvą, jos gyventojus ir jos sienas, stabdyti nelegalus visomis reikiamomis priemonėmis.

Reikalaujame imtis šių dešimties žingsnių migrantų krizės sprendimui:

1) jėga stabdyti nelegalus nuo neteisėto patekimo į Lietuvą. Tarptautinė teisė tai leidžia, Lietuva turi tam pajėgumų, visus juos reikia skirti būtent sienos apsaugai. Tik tą darant, galima imtis ir visų kitų būtinų priemonių.

2) Lietuvoje jau esančius pažeidėjus išsiųsti į sutinkančias už sutartą išmoką juos priimti trečiojo pasaulio šalis, kuriose nevyksta karas. Tai retas ir inovatyvus sprendimas, jis bus kritikuojamas, bet yra tą padariusių šalių, tą galime ir mes. Šalyje jau esantys tūkstančiai nelegalų jokiu būdu negali likti Lietuvoje.

3) kuo plačiau skleisti žinią apie prievartinį pažeidėjų stabdymą prie Lietuvos sienos. Būsimi nelegalai turi žinoti, kas jų laukia.

4) Lietuvoje esantiems pažeidėjams sukurti minimalias gyvenimo sąlygas ir paskatas patiems prašytis deportacijos. Jeigu atsisako maisto ar trukdo patalpų valymui, suteikti jiems tik priemones gamintis ir tvarkytis patiems.

5) laikyti sienos pažeidėjus išskaidytus ir saugomus kuo atokesnėse vietose.

6) užtikrinti šalyje esančių nelegalų izoliavimą iki pat jų išvykimo, pratęsti sulaikymo terminus, jeigu būtų reikalinga. Negalima leisti, kad kuriuo nors metu jie be pragyvenimo šaltinio ir negerbdami Lietuvos įstatymų pradėtų vaikščioti laisvėje.

7) įstatymais įgalinti dabar draudžiamą civilių dalyvavimą sienos gynyboje. Prie šio pamatinio tikslo turi galėti prisidėti visi to norintys Lietuvos piliečiai.

8) Danijos pavyzdžiu steigti prieglobsčio prašymų priėmimo punktus migrantų kilmės regionuose (Afrikoje ir Azijoje), kad nebūtų jokio pagrindo ir jokios teisės atvykti ir prašytis prieglobsčio pačioje Lietuvoje, nebekiltų jokie deportavimo klausimai.

9) inicijuoti tarptautinės teisės pakeitimus, pagal kuriuos nelegalų nepriėmimas taptų norma, o ne išimtimi. Pasitraukti iš visoms šalims žalingo, nelegalus pabėgėliams prilyginančio Jungtinių Tautų Migracijos pakto, kuriam Seimas 2018 metais pritarė Žygimanto Pavilionio siūlymu.

10) jokiu būdu nenuolaidžiauti ir nesiderėti su Baltarusija – ryžtingai įgyvendinus išvardintas priemones, nelegalų ordos taptų pačios jas pakvietusios ir krizę sukėlusios Baltarusijos problema.

Išsamus sienos pažeidėjų krizės sprendimo pasiūlymas: http://www.propatria.lt/2021/08/nacionalinis-susivienijimas-pazeideju.html

Pasirašydamas šią peticiją, sutinku gauti jos iniciatorių informaciją apie tolesnę migrantų krizės raidą ir galimus veiksmus. 


Nacionalinis susivienijimas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Nacionalinis susivienijimas galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...