DĖL NESKIEPYTŲ VAIKŲ NEPRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGAS

Quoted post


Svečias

#155 Re:

2015-03-26 21:15

#153: -  

 Važiuokite į Afriką, ten skiepai tikrai neprivalomi - o vaikai visi "nesuluošinti" laksto. Nuvyksite, pamatysite kokiais kiekiais naujagimiai ten miršta nuo seniai Vakaruose išnykusių ligų, nesulaukę savo pirmojo gimtadienio, gal tada suprasite, kad šiuolaikinė sveikatos apsaugos situacija civilizuotose šalyse ne savaime atsirado.

Replies

jūra

#186 Re: Re:

2015-11-13 22:02:02

#155: - Re:  

 Deja, skiepai (nuo tymų, raudonukės, poliomielito - kuriuos bandoma prievarta įteisinti ir Lietuvoje) privalomi viso labo tik 4-iose Europos šalyse - Vengrijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje ir Kroatijoje. ...Baimėje išaugintas mąstymas vis dar įkalintas socializmo vergovėje. Apmaudu, bet bandymas padidinti besiskiepijančių skaičių gasdinimais, prievarta, grasinimais - išryškina Lietuvos požiūrį į save lyg į antrarūšę Europiniame kontekste (kaip ir daugelis kitų atvejų, kai valstybė turėtų ginti savo piliečių teises ir laisves). Gal lygiuokimės į pažangias valstybes – Angliją, Vokietiją, Daniją, Suomiją, Norvegiją, Olandiją, Liuksemburgą, Airiją, Islandiją Austriją, Švediją ir kitas – nors sprendžiamos tos pačios problemos, bet jose nėra privalomų skiepų!!! Pažangūs skiepijimo skatinimo metodai (juos ir taiko būtent tos pažangios išsivysčiusios šalys) - švietimas, mokymai, konsultacijos, tiesioginis bendravimas su abejojančiais tėvais - juos taikant greičiau pasiekiami aukštesni skiepijimo apimčių rezultatai. Prievartos metodas duoda atvirkštinį efektą. Čia negali būti atsakymo – aš už ar aš prieš skiepus. Paklauskite savęs – ar aš UŽ prievartą, ar aš PRIEŠ prievartą ir gasdinimus?