Dėl išmokų didinimo nėščiosioms,esančioms dekrete iki 2017m.ir išmokų atstatymo iki kriziniam laikui

Po paskutinio balsavimo buvo atmestas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo projektas didinti išmokas iki 100/85 ir projekto dalis, kad mamytėms, kurios gauna išmokas vaikučių priežiūrai arba pagimdys vaikutį iki 2017 m sausio 1 d. , (įstatymą turi patvirtinti Prezidentė kitą savaitę) gaunamos išmokos būtų perskaičiuojamos nuo minėtos datos, kada įsigalios padidinta išmoka, nors anksčiau Seimas po svarstymo buvo pritaręs  šiai pataisai.

Finansų ministerija taip pat teigė, kad pinigų vaikams tikrai atsirastų...

Paskutinis šansas PASIRAŠYTI PETICIJĄ , skątinti tai padaryti visus draugus ir artimuosius, kad Prezidentė vetuotų ir teiktų pataisą pasirašymui.

MES pasirašę PETICIJĄ reikalaujame perskaičiuoti vaiko priežiūros pinigus jau besilaukiančioms mamoms gimdysiančioms iki 2017 m. sausio mėn. 1 d. ir šiuo metu esančios vaiko priežiūros atostogose. 

MES reikalaujame išmokų VISIEMS iki vaikui sueis vieneri metai – 100 proc. vieno iš tėvų uždarbio, o iki sueis dveji metai – 85 proc.

PRAŠOME Lietuvos Respublikos Prezidentės pasinaudoti jai Lietuvos Respublikos Konstitucijos suteikiama teise vetuoti šį įstatymą  ir teikti pataisą atstatyti iki krizinio laikotarpio išmokų dydį ir perskaičiuoti išmokas visiems. 

PRAŠOME NEDISKRIMINUOTI jau besilaukiančių ir anksčiau nei 2017 m. gimdysiančių mamų ar jau esančių vaiko priežiūros atostogose. 

VAIKAI MŪSŲ ATEITIS - GIMSTAMUMO IR VAIKŲ  AUGINIMO SKATINIMAS YRA SVARBIAUSIAS DEMOKARTINĖS VALSTYBĖS RODIKLIS. 

 

Peticiją inicijuoja VŠĮ "Gera augti tėvynėje" www.geraaugti.lt

Mums rūpi mūsų vaikų gerovė ir gerbūvis čia tėvynėje mūsų namuose !!! 

LEISKITE AUGINTI ORIAI 

 


VŠĮ "Gera augti tėvynėje"    Susisiekti su peticijos autoriumi