UŽ #laisvęrokenrolui

LR Sveikatos apsaugos ministerija siekia uždrausti prekybą alkoholiniais gėrimais masiniuose renginiuose. Šį siūlymą jau patvirtino Vyriausybė ir dabar viskas Seimo narių rankose.

Mes, festivalių, koncertų ir kitų renginių atstovai, pritariame, kad alkoholio vartojimas kelia socialinių, ekonominių ir visuomenės sveikatos iššūkių, kurie verti neatidėliotino valdžios institucijų ir pačios visuomenės dėmesio bei sprendimų. Sutinkame, kad valstybė turi ieškoti būdų mažinti alkoholio vartojimą. Tačiau griežtai nepritariame būdams, kuriais šie sprendimai priimami. Ir kategoriškai nesutinkame su priemonėmis (t.y. visišku prekybos alkoholiu masiniuose renginiuose draudimu), kurios, mūsų įsitikinimu, ne tik nepadės pasiekti deklaruojamų siekių, bet ir gali turėti priešingą, ilgalaikį žalingą poveikį valstybei ir jos kultūrai.

Nemažai festivalių skaičiuoja daugiau nei dešimt gyvavimo metų, per kuriuos kryptingai puoselėta renginio koncepcija, turinys ir programa. Per tuos festivalių kultūros formavimosi dešimtmečius rengėjai yra sukaupę patirties, leidžiančios veiksmingai spręsti su šių masinių renginių organizavimų susijusius iššūkius. Tad drąsiai galime pasakyti – dabartinė tvarka leidžia geriausiai užtikrinti saugumą festivaliuose ir efektyviai kontroliuoti alkoholio prieinamumą festivalių metu.

Kviečiame pasirašyti peticiją ir visiems kartu pasakyti LR Seimui, Vyriausybei, Sveikatos apsaugos ministerijai, kad mes nepritariame naujiems draudimams, ribojantiems mūsų laisves ir keliančiais realias grėsmes muzikos kultūrai Lietuvoje.

Prašome laisvės – rinktis, būti atsakingiems ir tvarkytis patiems.

Pasirašykite peticiją ir pasisakykite už laisvę rokenrolui!
#laisvėrokenrolui

 


Lietuvos festivalių asociacija    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Lietuvos festivalių asociacija to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...