Stop Sodros plėšikavimui !

Gerbiami Lietuvos piliečiai,

Ilgą laiką matydamas kas vyksta mūsų šalyje ir tuo pačiu jog esu šios šalies pilietis nutariau daugiau nebetylėti.Lietuvoje apstu problemų kurios skatina žmones emigruoti iš šalies,palikti savo artimuosius ir ieškoti laimės svetur.Šiuo metu iškilo dar viena problema kuri mano manymu protu nesuvokiama.Tai liečia emigravusius mūsų tautiečius.Kai iš jų Sodra bando atimti pinigus be jokio pagrindo. PSD mokestis mano manymu sukurtas tik tam jog plėšikauti ir pasisavinti kuo daugiau pinigų.Aš kategoriškai nesutinku su šiuo mokesčiu.Patys logiškai suvokiame jog nors ir mokant šį mokestį iš mūsų kaip bebūtų einant į ligonines,atliekant operacijas ar kitas paslaugas imami papildomi pinigai.Tad griežtai turi būti peržiūrėta visa Sodros sistema kuri išties yra neteisinga.Sakau GANA savivaliauti,Sakau Gana plėšikauti ir laikas keisti viską iš pagrindų.Mes pavargome kai nuolat iš mūsų tyčiojamasi ir bandoma atimti viską ką mes uždirbame kruvinu darbu.Šia peticija noriu atkreipti dėmėsį ir sulaukti palaikymo iš žmonių kurie taip pat pavargo nuo šios supuvusios sistemos ir nori esminių pokyčių kurie atneštų naudą eiliniams piliečiams.

Nebūk abejingas(a) ir pasakyk Stop Sodros plėšikavimui ! 

sodra-5658500b4076d1.jpg

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Mantas to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...