Dėl pažangaus Pagalbinio apvaisinimo įstatymo

Mes, pasirašę šią peticiją:

PRITARIAME Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlytam pažangiam Pagalbinio apvaisinimo įstatymui, kurį 2016 m. rugsėjo 14 d. priėmė Lietuvos Respublikos Seimas.

KVIEČIAME Lietuvos Respublikos Vyriausybę ir Sveikatos apsaugos ministrą tinkamai ir laiku priimti šį Pagalbinio apvaisinimo įstatymą įgyvendinančius teisės aktus ir užtikrinti, kad pacientai jau 2017 m. sausio 1 d. įgytų teisę į visavertį gydymą.

RAGINAME Lietuvos Respublikos Seimo narius bei būsimą Sveikatos apsaugos ministrą apginti pacientų teises, nepažeisti jų teisėtų lūkesčių ir neinicijuoti bei nepritarti jokiems Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pakeitimams, kurie šias teises pažeistų ar apribotų.


www.facebook.com/Angeleliai    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu www.facebook.com/Angeleliai perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...