DĖL NESKIEPYTŲ VAIKŲ NEPRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGAS


Svečias

#176

2015-06-24 13:56

Pažeidžiama žmogaus pasirinkimo laisvė Ir mano vaikas po skiepų susirgo pavakcininiu parotitu.(kiaulyte)

Svečias

#177

2015-07-03 11:22

Bet kokia prievarta demokratineje salyje nepriimtina

Svečias

#178

2015-07-03 17:54

Esu aiškiaregė, todėl matau kas yra daroma ir dėl ko, o vaikai yra aukos. Plačiau nekomentuosiu.

Svečias

#179

2015-08-10 11:46

Prie prievarta,toksiskas vakcinu dalis, žalos atlyginimo nebuvimą!!!

Svečias

#180

2015-08-13 19:16

Nes esu prieš prievartą apskritai.Kokia gali buti prievarta,kai tai liečia vaikus?Kažkodėl asocialus asmenys gali atsisakyti gydymo,nors neretai ligos buna užkrečiamos ir pavojingos gyvybei,gal reiktų juos izoliuoti,kad neplatintų ligų?Esu įsitikinusi,kad skiepai gali negrįžtamai pakenkti vaiko imuninei sistemai,nekalbant jau apie medžiagų kenksmingumą,kurios yra naudojamos vakcinų gamyboje.

Svečias

#181 Re: Re:

2015-08-14 14:51

#63: huba buba - Re:  

 taip, JAV mokslininkai oficialiai nustate, kad autizmas nuo skiepu.Deje ir brolio vaikui taip nutiko, gyditojas pasake kad tai salitinis poveikis po skiepo


Svečias

#182

2015-08-19 09:41

Nepritariu prievartai, nepritariu vaiku zudymui, tik tevai atsakingi uz savo vaiku sveikata, jiems ir spresti kas ju vaikui geriau. Jeigu jau toki galvociai, tai tegul LT kaip ir JAV ysteigia zalu atlyginimo fonda., o dabar suluosintus vaikus ne jiems reikes auginti, tokiais atvejais zmogui sunaikina puse gyvenimo prasmes, gerbiami valdziazmogiai pries priimant tokius ystatymus pirmiausiai logiskai apmastykit savo idejas su visom smulkmenom. Mastykit kiekvienas pradedant nuo saves baigiant artimaisiais.

Svečias

#183

2015-10-02 12:38

Kyla klaustukas ,kodėl taip serga vaikai?

Svečias

#184

2015-11-03 11:53

PAS MUS KAŽKAIP TYLI TĖVAI, KURIŲ VAIKAI YRA NUKENTĖJĘ NUO SKIEPŲ... kalba tik sveikatos ministerija, kuri kuria gestapo stiliaus įsakymus ir panašiai... gal laikas pradėti kalbėti ir kitai pusei, nes dabar pasisakantys prieš yra laikomi kažkokiais trenktais netradicinės medicinos atstovais... o užsieny laimimos bylos dėl skiepų žalos ir kyla skandalai dėl nuslėptų duomenų apie skiepų žalą... o pas mus tylu ir gražu, kurpiama kaip PRIVERSTI skiepyti vaikus


Svečias

#185

2015-11-04 19:11

Ministro isakymas.. kas tai ? Istatymas ?? Demokartineje valstybeje vienas zmogus raso isakyma kurio turi paklusti visi. Man tai panasiau i istatyma. Tai kam tada reikalingas seimas, prezidentas. O gal as kazko nezinau ar ne taip suprantu, gal si isakyma jau palaimino seimas ir prezidente ?  Ir jie visi mano, kad neskiepyti vaikai Lietuvai nereikalingi ??  Gerai skiepai ar ne - labai plati tema, as sau neturiu vienareiksmio atsakymo. Tai turi spresti kiekvienas asmeniskai. Blogai tai, kad informacija sia tema teikia tie patys kurie siulo "preke".. sunku issivaizduoti, kad med. atstovai gali teikti objektyvia info.. pjauti saka ant kurios sedi. Dar man nesuvokiama, kaip gali buti privaloma sveikam, neserganciam vaikui suleisti vaistu (skiepa) nuo kurio jis gali neisgyventi ! Juk taip raso info lapelyje, tik ne atvirai o medicininiais terminais.

Kazkas rase: neskiepyti gyvena skiepytuju saskaita, tad nenorintys skiepyti savo vaiku (nusiteike pries skiepus) vykdami i saly A tegu nesiskiepija nuo ten "gyvenancio" viruso B.  Ar reiktu suprasti, kad salyje A isgyvenama tik skiepytu turistu saskaita ?

Prievarta yra toks sh..das..  man sunku suvokti, kad tai vyksta siais laikais, dabar, cia.

jūra

#186 Re: Re:

2015-11-13 22:02

#155: - Re:  

 Deja, skiepai (nuo tymų, raudonukės, poliomielito - kuriuos bandoma prievarta įteisinti ir Lietuvoje) privalomi viso labo tik 4-iose Europos šalyse - Vengrijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje ir Kroatijoje. ...Baimėje išaugintas mąstymas vis dar įkalintas socializmo vergovėje. Apmaudu, bet bandymas padidinti besiskiepijančių skaičių gasdinimais, prievarta, grasinimais - išryškina Lietuvos požiūrį į save lyg į antrarūšę Europiniame kontekste (kaip ir daugelis kitų atvejų, kai valstybė turėtų ginti savo piliečių teises ir laisves). Gal lygiuokimės į pažangias valstybes – Angliją, Vokietiją, Daniją, Suomiją, Norvegiją, Olandiją, Liuksemburgą, Airiją, Islandiją Austriją, Švediją ir kitas – nors sprendžiamos tos pačios problemos, bet jose nėra privalomų skiepų!!! Pažangūs skiepijimo skatinimo metodai (juos ir taiko būtent tos pažangios išsivysčiusios šalys) - švietimas, mokymai, konsultacijos, tiesioginis bendravimas su abejojančiais tėvais - juos taikant greičiau pasiekiami aukštesni skiepijimo apimčių rezultatai. Prievartos metodas duoda atvirkštinį efektą. Čia negali būti atsakymo – aš už ar aš prieš skiepus. Paklauskite savęs – ar aš UŽ prievartą, ar aš PRIEŠ prievartą ir gasdinimus? 


Svečias

#187

2015-11-24 13:16

Tai baisu! Musu vaiku sveikata,bandoma užsidirbti,po velniu niekas už mane nenuspres nuo ko,kada skiepyti mano vaika!

Svečias

#188

2015-11-25 08:13

medicinos kartelis

Svečias

#189

2015-11-25 13:17

Valstybe neturi teises spresti, tokiu asmeniniu zmoniu apsisprendimu!

Svečias

#190 Re: Re:

2015-11-27 20:48

#96: Dzoly - Re:  

 Miela aukletoja, skiepai ir kolektyvinės virusinės ligos niekuo nesusiję,  nomis serga ir skiepyti ir neskiepyti.

Šį pranešimą pašalino jo autorius (Show details)

2015-11-27 21:01



Svečias

#192 Re: Re:

2015-11-27 21:28

#59: bagyra - Re:  

 Bet čia mes galim rinktis ką valgyti, o ką ne. Kalba eina apie prievartini skiepijimas. 


Svečias

#193 Re:

2015-12-05 08:36

#10: -  

 Seniai aišku, kad su tais gydytojais...... Yra atvejų, kad tie gydytojai reikalingi, bet dažniausiai ligas nustatinėja iš veido ir akių spalvos.... Kad ir pavyzdžiui skiepijant vaiką, jis turi būti visiškai sveikas, o tie gydytojai net neturi kaip įvertint jo būklės, o tik nori leist skiepus. IR velniai nenori prisiimt atsakomybės. Jau nebėra kuom tikėt, nes visur pinigai bizniai korupcijos, savų taisyklių įvedinėjimai ir savų interesų siekimas. Baisu kas daros.


Svečias

#194

2015-12-13 16:58

Skiepų gamintojai ir platintojai turėtų prisiimti atsakomybę už pasekmes vaikų sveikatai, o ne reikalauti tėvų parašo prieš skiepijant ir gąsdinti baudomis.Apgailėtina.

Svečias

#195

2016-01-21 10:13

10 metu auginu dukryte su visiska negalia. iki 3,5 men. viskas buvo gerai, kol nepaskiepijom. Po skiepo praejus savaitei prasidejo epilepsijos priepoliai ir visos musu problemos. Atlikta daugybe tyrimu tiek ir genetikos centre, bet priezastis neaiski. Dabar diagnoze tokia: sunkus vaikystes autizmas, epilepsija, cerebrinis, raidos sutrikimas - labai sunkiai vaiksto, nekalba, kalbos nesupranta...

Svečias

#196

2016-03-05 07:29

Kas cia per prievoles !? Joks valdžiažmogis nespres kaip as turiu elgtis .

Svečias

#197

2016-04-06 01:59

New visiskai netikiu skip nauda.

Svečias

#198

2016-05-19 15:38

Visiškai pritariu peticijai. Neskiepijų vaiką, nes daug domėjausi šiuo klausimu. Sprendimas gyliai apgalvotas, kelios angliškos knygos apie tai perskaitytos. Žmonių nuomonė būtų visai kitokia, jei valdytų teisinga informaciją, o ne tikėtų propaganda. Pirmą tegul bent jau priimą pilną atsakomybę už pašalinius poveikius, įsteigia fondą kaip US ar UK, tada GAL bus kalbos...

Svečias

#199

2016-05-19 15:49

Ne prievartai, laisva šalis, laisvai turi PATYS tėvai spresti apie vaikų sveikatą, ne šiam ministrui mano vaiką auginti, o MAN.

Svečias

#200

2016-05-19 15:50

Prieš prievarta. Už laisvą pasirinkimą.