DĖL NESKIEPYTŲ VAIKŲ NEPRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGAS


Svečias

/ #185

2015-11-04 19:11

Ministro isakymas.. kas tai ? Istatymas ?? Demokartineje valstybeje vienas zmogus raso isakyma kurio turi paklusti visi. Man tai panasiau i istatyma. Tai kam tada reikalingas seimas, prezidentas. O gal as kazko nezinau ar ne taip suprantu, gal si isakyma jau palaimino seimas ir prezidente ?  Ir jie visi mano, kad neskiepyti vaikai Lietuvai nereikalingi ??  Gerai skiepai ar ne - labai plati tema, as sau neturiu vienareiksmio atsakymo. Tai turi spresti kiekvienas asmeniskai. Blogai tai, kad informacija sia tema teikia tie patys kurie siulo "preke".. sunku issivaizduoti, kad med. atstovai gali teikti objektyvia info.. pjauti saka ant kurios sedi. Dar man nesuvokiama, kaip gali buti privaloma sveikam, neserganciam vaikui suleisti vaistu (skiepa) nuo kurio jis gali neisgyventi ! Juk taip raso info lapelyje, tik ne atvirai o medicininiais terminais.

Kazkas rase: neskiepyti gyvena skiepytuju saskaita, tad nenorintys skiepyti savo vaiku (nusiteike pries skiepus) vykdami i saly A tegu nesiskiepija nuo ten "gyvenancio" viruso B.  Ar reiktu suprasti, kad salyje A isgyvenama tik skiepytu turistu saskaita ?

Prievarta yra toks sh..das..  man sunku suvokti, kad tai vyksta siais laikais, dabar, cia.