Sustabdykime visų Rusijos ir Baltarusijos krovinių tranzitą per Lietuvos teritoriją sausumos keliais ir geležinkeliais iki karinės invazijos Ukrainoje pabaigos.

Reikalaujame, jog Lietuvos Seimas ir Vyriausybė imtųsi visų reikiamų priemonių, kad būtų sustabdytas visų Rusijos ir Baltarusijos krovinių tranzitą per Lietuvos teritoriją, sausumos keliais ir geležinkeliais, iki karinės invazijos Ukrainoje pabaigos.
Baltarusijos kalio trąšų tranzitas buvo sustabdytas dėl nesąžiningų prezidento rinkimų ir barbariško elgesio su protestuotojais. Tai kur kas mažiau svarbi ir reikšminga priežastis nei Rusijos ir Baltarusijos karinė invazija į Ukrainą, kur žūsta tūkstančiai žmonių, griaunami miestai ir šalies infrastruktūra. Blokuojami Ukrainos uostai, apšaudomi ir blokuojami Ukrainos keliai, trukdant žmonių evakuacijai, humanitarinių ir bet kokių kitų krovinių gabenimui.
Tad Rusijos ir Baltarusijos tranzito per Lietuvą blokavimas, būtų visiškai logiška ir teisinga agresorius tramdanti priemonė.


Vladas Pranevičius    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Vladas Pranevičius to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...