Pelno mokesčio už nekilnojamajį turtą laikotarpio pratesimui ne!

Dėl pelno mokesčio įstatymo už nekilnojamajį turtą nuo 2016 01 01 neapmokestinamo laikotarpio pratesimo nuo 5 iki 10 metų pripažinti negaliojančiu ir suvaržančiu piliečių teises į laisvą disponavimą nuosavu nekilnojamuoju turtu, kuris buvo priimtas skubos tvarka 2015 12 mėn apie 17d ir įsigaliojo tik per dvi savaites, nuo 2016 01 01 kadangi tuo metu labai patogu priiminėti tokius įstatymus nes Lietuvos Respublikos piliečiai jau gyvena šventinėmis nuotaikomis(kalėdos ir tt.) ir mažai kas domisi leidžiamais skubotais ir nepagrįstais įstatymais ar jų pakeitimais, tad prašau atkreipkite dėmesį į tai netik paprastus piliečius ,bet sukluskit ir ponai seimo narei jaigu ketinate dar pratesti savo kadensiją naujuose rinkimuose. Prašom balsuoti, kad būtų  persvarstytas ir atšauktas šis pakeitimas.


Jonas Marius Jančiauskas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją


ARBA

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus paskelbtas šiame tinklapyje. Tačiau peticijos autorius matys visą informaciją, kurią pateikėte šioje formoje.

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Facebook