Dėl veterinarijos gydytojų atsisakymo ženklinti gyvūnus augintinius

Mieli kolegos! Seimas priėmė pataisą, kuria suteikia teisę gyvūnus augintinius ženklinti visiems kursus išklausiusiems žmonėms

 Veterinarų bendruomenė yra išsakius daug svarių argumentų, kodėl ženklinimo teisė turėtų likti veterinarijos praktikos licenciją turintiems asmenims, bet visuomenė (padedant spaudai) girdi tik vieną argumentą, kad mes nenorime dalintis savo pelno dalimi su kitais ir esame atsakingi už susidariusią žiauraus elgesio su gyvūnais situaciją Lietuvoje. Visi suprantame, kad gyvūnų augintinių ženklinimas mūsų kasdieniniame darbe prie mūsų pajamų prisideda labai maža dalimi ir yra nemaža biurokratinė našta. Taip pat turime suprasti, kad davus prieigą prie jautrių duomenų, tuo gali pasinaudoti daugintojai, taip legalizuodami savo "išveistus"/įvežtus šuniukus. Taip pat veterinarų ir kursus išklausiusių asmenų atsakomybės nebus net panašios. Visiškai atsisakant ženkliimo mikroschemomis veterinarai įrodo,kad tai nėra jų pragyvenimo šaltinis ir kad mūsų bendruomenei gyvūnų gerovė taip pat rūpi, kaip ir visuomenei tik mūsų siūlomi būdai yra negirdimi. Gal būt tai priverstų išgirsti? Kviečiame pasirašyti šią peticiją, jei sutinkate atsisakyti šios procedūros savo kasdieniniame darbe LR Seimui priėmus šią pataisą.

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Veterinaras to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )