NE vyrams - nuogaliams centriniame Monciškių paplūdimyje!

NE_vyru_papludimiui_Monciskese.jpegNE vyrams - nuogaliams centriniame Monciškių paplūdimyje! Monciškės priklauso tiems, kas jas sukūrė savo buvimu - šeimoms, poroms, žmonėms su negalia ir aktyviems poilsiautojams.

Netrukom pasidžiaugti pėstiesiems ir riedantiesiems atkovota Ošupio tako atkarpa - mums Monciškėnams Palangos savivaldybė surengė naują staigmeną - įkurdino visų nuogalių pliažus centrinėje Monciškių pakrantėje (de facto).
 
Pakrantėje, kurioje praleista dvidešimt vasarų, nudeginta lygiai tiek pat skūrų, užauginti vaikai, praleistas nesuskaičiuojamas kiekis pasiutusiai smagių akimirkų su draugais ir sugaudyti bemaž visi geri vėjai ir bangos.
 
Monciškėnai, savo buvimu šią buvusią laukinę pakrantę mes pavertėme jaukia ir išskirtine vieta į kurią traukia žmonės iš visos Lietuvos. Mes galvojame, tegul traukia - vietos visiems užteks.
 
Neužteks, nes Palangos savivaldybės klerkai nusprendė kitaip - centrinėje Monciškių pakrantėje įkurdino tris nuogalių pliažus - vyrų, mišrų nuogalių ir moterų. Vyrų pliažas užkliūna labiausiai, nes yra įkurdintas Monciškių pakrantės ribose. Tokia negrabi intervencija neišvengiamai sujauks natūraliai susigulėjusią tvarką.
 
Vyrai nuogaliai niekaip nedera prie jau per dešimtmečius susigulėjusių vasarojimo įpročių šeimomis ir poromis Monciškėse. Visi mes, Monciškių bendruomenės nariai - žmonės su negalia ir jų šeimos, vėjagalviai, sodybų ir namelių savininkai, pastovūs ir karts nuo karto užklystantys poilsiautojai - visi mes tariame ryžtingą NE vyrų - nuogalių paplūdimio įkurdinimui Monciškių pakrantės ribose.
De facto Monciškių pakrantės ribos prasideda nuo Paraplegikų stovyklos šiaurinės ribos ir tęsiasi į pietus dar kelis šimtus metrų už Monciškės gatvės.
 
Palangos savivaldybės prašome:
- visus nuogalių pliažus iškeldinti iš Monciškių pakrantės ir palikti minimum 300 metrų laisvos pakrantės bendram paplūdimiui į šiaurę nuo Šviesos gatvės.
- arčiausiai Monciškių įkurti naminiams gyvūnams skirtą paplūdimį.
 

Iš anksto dėkojame už empatiją - žmogišką gebėjimą įsijausti į kito poreikius ir jausmus.


Moniciškių Respublika    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Moniciškių Respublika galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...