Peticijos.com

"Ne!" Ukmergės Anykščių g. pašto uždarymui

Šių metų gruodžio 28d. bus uždaromas paštas, esantis Anykščių g. Manau, kad patys jūs, jūsų vaikai, jūsų mamos, seneliai dažnai lanko šį paštą : reikia išsiųsti laiškus, siuntinius, juos atsiimti, susimokėti mokesčius. O dabar visa veikla persikels į centrinį paštą ir daugeliui tai gali sukelti daug nemalonumų ! Tad prašau, pasirašydami šią peticiją, galime išgelbėti mūsų paštą !


Laura Giedraitė
Susisiekti su autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Laura Giedraitė galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.


ARBA

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Turime patikrinti, ar esate žmogus.

Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais: