"Ne!" Ukmergės Anykščių g. pašto uždarymui
Šių metų gruodžio 28d. bus uždaromas paštas, esantis Anykščių g. Manau, kad patys jūs, jūsų vaikai, jūsų mamos, seneliai dažnai lanko šį paštą : reikia išsiųsti laiškus, siuntinius, juos atsiimti, susimokėti mokesčius. O dabar visa veikla persikels į centrinį paštą ir daugeliui tai gali sukelti daug nemalonumų ! Tad prašau, pasirašydami šią peticiją, galime išgelbėti mūsų paštą !
Susisiekti su autoriumi
Redaguokite savo parašus
Ar jūs negavote patvirtinimo laiško, arba norite ištrinti savo parašą?
Redaguokite savo parašusDalinkitės šia peticija
Padėkite šiai peticijai gauti daugiau parašų.
Sumokėta reklama
| Prisijunkite norėdami valdyti šią peticiją. |
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.