NE Priverstiniams Skiepams!

svirkstas.jpg

Su kiekviena diena irodymu apie skiepu zala vis daugeja ir kas baisiausia nieko nera daroma, kad apsaugoti vaikus nuo suzalojimu, net priesinagai! Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pradejo kloti pamatus masiniams vaiku zalojimamas – priverstiniams skiepams:

“Posėdžio pradžioje žodis buvo suteiktas Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, kuris be ilgų įžangų, pagrindine smurto prieš vaiką forma pasiūlė laikyti „vaiko nepriežiūrą“, ją išplečiant ir įtraukiant į smurto prieš vaiką formų 4-ą punktą (nepriežiūra) papildymą dėl tėvelių atsisakymo skiepyti vaikus ar tikrintis sveikatą.”

Toks siulymas, tai siulymas atimti is tevu teise apginti savo vaikus nuo suzalojimu, suluosinimu ir net mirciu, tai yra grubus zmogaus teisiu pazeidimas.

Dar visai nesenai Viktoras Pranckietis spjove ir i tautos Konstitucine teise rinkti Lietuvos Respublikos Prezidenta siulydamas suteikti si statusa V. Landsbergiui. Dabar jis kesinasi i kertini visuomenes, tautos ir valstybes akmeni – SEIMA!

Tad visi pasirase sia peticija reikalauja:

1 – neliesti tevu laisvos ir zmogiskos teises spresti nori jie skiepyti savo vaikus ar ne;

2 – nusalinti Vikrora Pranckieti nuo pareigu, be galimybes dirbti panasu darba, nes asmuo siulydamas lauzyti LR Konstitucija bei kesindamasis pakirsti kertini tautos akmeni – seima; negali atstovauti tautos interesu.

Papildoma/papildyta informacija:

stai vienas is irodymu, kad privalomi skiepai reali problema ir tik laiko klausimas kada ji pasidaris opi Lietuvoje: https://pasaulis.lrytas.lt/rytai-vakarai/2017/06/24/news/vaiku-neskiepijantys-italai-rizikuos-netekti-tevystes-1705023/

Informacijos saltiniai:

· http://infa.lt/13747/seimo-pirmininkas-isplecia-vaiku-neprieziura-kaip-viena-smurto-pries-vaika-formu-itraukdamas-i-ja-atsisakyma-skiepyti-vaikus/

· https://paranormal.lt/vakcina-nuo-gripo-susilpnina-imunine-sistema-ateinantiems-metams

· https://www.facebook.com/luke.maguire.560/videos/662697120568272/

· https://www.youtube.com/watch?v=zncuOv9VBxw  

L.R.P.

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize L.R.P. to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.

Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Facebook