NE Priverstiniams Skiepams!

svirkstas.jpg

Su kiekviena diena įrodymų apie skiepų žalą vis daugėja ir kas baisiausia nieko nėra daroma, kad apsaugoti vaikus nuo sužalojimų, net priešinagai! Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pradėjo kloti pamatus masiniams vaiku žalojimamas – priverstiniams skiepams:

“Posėdžio pradžioje žodis buvo suteiktas Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, kuris be ilgų įžangų, pagrindine smurto prieš vaiką forma pasiūlė laikyti „vaiko nepriežiūrą“, ją išplečiant ir įtraukiant į smurto prieš vaiką formų 4-ą punktą (nepriežiūra) papildymą dėl tėvelių atsisakymo skiepyti vaikus ar tikrintis sveikatą.”

Toks siūlymas, tai siūlymas atimti iš tėvų teisę apginti savo vaikus nuo sužalojimų, suluošinimų ir net mirčių, tai yra grubus žmogaus teisių pažeidimas.

Dar visai nesenai Viktoras Pranckietis spjovė ir i tautos Konstitucinę teisę rinkti Lietuvos Respublikos Prezidentą siūlydamas suteikti šį statusą V. Landsbergiui. Dabar jis kėsinasi į kertinį visuomenės, tautos ir valstybės akmenį – ŠEIMĄ!

Tad visi pasirasę šią peticiją reikalauja:

1 – neliesti tėvų laisvos ir žmogiškos teisės spręsti nori jie skiepyti savo vaikus ar ne;

2 – nušalinti Vikrorą Pranckietį nuo pareigu, be galimybės dirbti panašų darbą, nes asmuo siūlydamas laužyti LR Konstituciją bei kėsindamasis pakirsti kertinį tautos akmenį – šeimą; negali atstovauti tautos interesų.

---

Papildyta 2019.03.22

Kaip ir buvo galima lengvai numatyti, vėl bus mėginama įvesti priverstinius skiepus: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuvoje-siauciant-tymu-protrukiui-veryga-pripazista-veiksmu-plano-neturintis.d?id=80684229

Priverstiniai skiepai pažeidžia žmogaus laisvę ir teisę rinktis. Tai nusikaltimas žmogiškumui.

Tad visi pasirašę šią peticiją reikalauja ir:

3 - įstatimiškai uždrausti betkokius mėginimus apriboti žmogaus laisvę ir teisę rinktis;

4 - asmenys, ypač politikus, pažeidusius žmogaus laisvę ir teisę rinktis - nušalinti nuo dalyvavimo politikoje visam laikui. Nes asmenys, ypač politikai, pažeidinėjantys žmogaus laisves ir teises rinktis, negali atstovauti žmonių.

---

Papildoma informacija:

štai vienas iš įrodymų, kad privalomi skiepai reali problema ir tik laiko klausimas kada ji pasidaris opi Lietuvoje: https://pasaulis.lrytas.lt/rytai-vakarai/2017/06/24/news/vaiku-neskiepijantys-italai-rizikuos-netekti-tevystes-1705023/

Informacijos saltiniai:

· https://www.youtube.com/channel/UCq6oOuhSx7ESreh6m9LGy6Q/videos , pagrindinis puslapis: https://thehighwire.com/ 

· http://infa.lt/13747/seimo-pirmininkas-isplecia-vaiku-neprieziura-kaip-viena-smurto-pries-vaika-formu-itraukdamas-i-ja-atsisakyma-skiepyti-vaikus/

· https://paranormal.lt/vakcina-nuo-gripo-susilpnina-imunine-sistema-ateinantiems-metams

· https://www.facebook.com/luke.maguire.560/videos/662697120568272/

· https://www.youtube.com/watch?v=zncuOv9VBxw  

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad L.R.P. galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...