Mažinti automobilio taršos mokęstį, kai automobilio CA draudimas sustabdytas.

Susiduriame su situaciją, kai kaime gyvenantis pensininkas, kuris nesugeba įsigyti mažiau taršaus automobilio, bet išvažiuojantis iš savo kaimo tik 2 kartus per savaitę, turės mokėti didesnį taršos mokęstį už miestietį, kuris įsigijęs "mažiau taršų" automobilį kiekvieną dieną važinės visur ir tikrai daugiau iskirs CO2 per metus, nei pensininkas su "labiau taršiu" automobiliu, tik išvažiuodamas porą sykių per savaitę į miesto parduotuvę apsipirkti. Mano siųlymas padaryti taip, kad sustabdžius CA draudimą per mobilią aplikaciją, pvz.: draudometras turi tokią galimybę, tomis dienomis, nebūtų skaičiuojamas taršos mokestis, kai draudimas sustabdytas, juk nevažiuojantis automobilis neišskiria CO2. Galbūt net ir kiti vairuotojai būtų suinteresuoti automobilį naudoti, tik kelis kartus per savaitę, tai labiau netgi skatintų rinktis viešajį transportą arba dviratį kelis kartus per savaitę. 


Tomas Rafanavičius    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Tomas Rafanavičius to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...