Liepų g. Radailiai, Klaipėdos r. kelio būklės gerinimo darbai ir priežiūra

Prašome Klaipėdos r. savivaldybės bei Sendvario seniūnijos  organizuoti Liepų g. Radailiai, Klaipėdos r. kelio priežiūros darbus. Po paskutinių atliekamų vystytojų statybos darbų kelio būklė yra tragiška, kaupiasi vanduo ant gatvės, formuojasi nepravažiuojamos vandens duobės. Vanduo telkiasi ant kelio, bėga į privačius sklypus, gyventojams sunku pravažiuoti. Suformuoti smėlio kraštai trukdo organizuoti greideriavimo darbus, sniego valymą, sunku automobiliams prasilenkti ir pan. Paskutiniu metu esantis kvartalas vystosi sparčiai, daugėja gyvenančių šeimų, žmonėms sudėtinga vykti į darbus, mokyklas, gadinasi automobiliai, vaikams sudėtinga eiti iki stotelės.

Būtina imtis sprendimų dėl vandens pertekliaus ir reguliarios šio kelio priežūros.  Prašome imtis priemonių šio kelio priežiūros klausimu, organizuoti diskusijas su vystytojais ir sklypų savininkais apie ateityje planuojamus darbus. Būtina Įtraukti į planus šio kelio asfaltavimą ateityje. 

soreliu_gatve1.jpg


Aistė Balčėtienė, Gyvenamųjų namų savininkų bendrija "Šoreliai"    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Aistė Balčėtienė, Gyvenamųjų namų savininkų bendrija "Šoreliai" galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:




Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...