Del gyvunu vezimo Lietuvos gelezinkeliais

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Del gyvunu vezimo Lietuvos gelezinkeliais.


Svečias

#51

2014-07-18 08:03

Už!
monika

#52

2014-07-18 08:04

Aš tai nesuprantu šių taisyklių. Man atrodo, kad traukiniuose daugiau bėdų su neblaiviais keleiviais nei su gyvūnais. Dažniausiai tokį keliavimo būdą renkasi tie žmonės, kurie tikrai atsakingai prižiūri, augina ir auklėja savo gyvūnus. Kiek važinėju traukiniais (o tai darau tikrai dažnai)nesu pastebėjusi jokių nemalonių situacijų, kurias būtų sukėlęs gyvūnas. KArtais tie vadinami vargšai vaikai, kuriuos neva turėtų šuns lojimas išgąsdinti, sukelia daugiau problemų savo lakstymu, rėkimu. Taip pat nesuprantu, kodėl žmonės su naminiais gyvūnais išmėtomi po visus vagonus, juk boksai ir pintinės nuo alergijos neapsaugo. Kodėl negalima žmonėms keliaujantiems su gyvūnais skirti vieno vagono ir sodinti tik į jį? Tuomet tikrai nereikėtų išsigalvoti narvų ir dėžių problemų. Ir žmonės, kuriems netinka keliauti vagone su gyvūnais, jų nė akyse nematytų. Be to kiekvienas žmogus keliaujantis su gyvūnų dar už jį ir susimoka. Nežinau kam ir kodėl į galvą atėjo tokios absurdiškos taisyklės.
myliu sunis

#53 Re: Keleivis su vaiku

2014-07-18 08:33

#23: Keleivis su vaiku - Keleivis su vaiku o jei man nepatinka tavo snargletas rekiantis vaikas? Eik peskom arba uzsidsryk kur nes as nemegstu svetimu vaiku. Kazkoks marazumas tevams su mazvaikiais viskas leidziama daro ka nori tie vaikai o tvarkingiems zmo ems sunu negalima? Tavo vaikas mano suni greiciau isgasdins nei atvirskciai


Svečias

#54

2014-07-18 09:22

Laukiniai su laukinem paziurom, jei jau taip derinates prie Europos, tai turetumet zinoti issivysciusiu saliu poziuri i gyvunus, UK transporte yra net specialiai skirta vieta gyvunams, vezimeliams ir t.t. Tokie istatymai ir isvysto agresija pries gyvunus,kokia valdzia tokie istatymai!!! zuvis puna nuo galvos!!!

Svečias

#55

2014-07-18 09:39

Aš už !

Svečias

#56

2014-07-18 10:01

Norim lygiuotis į vakarus, bet darom viską atvirkščiai. Gėda valdininkams. :)
Kami

#57

2014-07-18 10:47

Traukiniais tenka važinėti labai dažnai. Kartais su jorkšyro terjeru, kuris yra spec. tašėje.
Ne kartą teko matyti didelį šunį važiuojant traukiniu ir jie ramiai sėdėjo sau, nei kam trukdė, nei teršė. Kodėl reikia atimti galimybę keliauti su didesniais šunimis? Man kaip ir daugumai trukdo ne šuo traukinyje, o girti, smirdantys asmenys, tėvai nesusitvarkantys su savo isterikuojančiais, lakstančiais po vagoną vaikais.
magne

#58 Re:

2014-07-18 12:43

#56: -

Is ties geda valstybinei istaigai, kuri nusizengia tarptaurinems direktyvoms ir nederina pries priimant tokio pobudzio sprendimus su visuomene ar visuomeninemis gyvunu augintoju bendrijomis. Tokie sprendimai turi buti atsaukiami!

magne

#59 Re:

2014-07-18 12:44

#55: -

Uz ka? Prasom detalizuoti?

magne

#60 Re: Keleivis su vaiku

2014-07-18 13:00

#23: Keleivis su vaiku - Keleivis su vaiku

Gerbiamas keleivi su vaiku,

Tai yra Jusu demokratine  teise tureti savo nuomone ir ja laisvai reiksti. Svarbu tai, kad Lietuvos gelezinkeliai nusizenge europos direktyvoms. Esame ES salis, nebe NVS. Zmones lavinasi, augina ivairiu veisliu augintinius, juos mokina augina ir puikiao sutariancius vaikus su sunimis. Vaikai turi priprasti prie sunu ivairiose vietose, nebebijoti paniskai ju. Draudimas netures jokios prasmes, o tik ribos sunu augintoju teises. Aciu uz nuomone ir linkiu tolerancijos.

=G=

#61 Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-18 13:06

Cry me a river. Labai sveikinu su tokiu LG sprendimu. Kaip rūkantys turi saugoti nerūkančių sveikatą, taip ir gyvūnų savininkai galėtų pagalvoti apie alergiškus žmonės. Norit keliauti su savo augintiniu - prašom įsigyti nuosavą transporto priemonę. Gal dar ir į lėktuvų salonus pradėkim leisti šunis?

Svečias

#62

2014-07-18 17:04

Pries draudima .kad leistu keturkojams kartu vykti

Svečias

#63 Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-18 17:33

#61: =G= - Sveikinu su naujomis taisyklėmis

lektuvuose yra sudarytos galimybes suni ar koki kita gyvuna transportuoti bagazo skyriuje. traukiny gali iskirti atskira vagona. apmastykit, ka rasot.


Svečias

#64

2014-07-18 17:45

Norvegijoj vazineja zmones su sunimis, ir niekam jie netrukdo, nors pati neturiu suns, niekad man netrukde joks keturkojis traukini, bet Lietuvoj zmones kitokie jiems trukdo. ABSURDAS tokie istatymai

 

=G=

#65 Re: Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-18 19:17

#63: - Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

<...gyvūną transportuoti bagažo skyriuje...>, <...atskirą vagoną...>

magne

#66 Re:

2014-07-18 19:26

#64: -

Cia ne istatymai, o neisprusimas ir visiskas nenoras atsizvelgti i sunu augintoju teises. Paprasciau uzdrausti, panasu, kad LG valdzioje yra zmoniu, kurie neatsizvelgia i ES direktyvas ir bando savaip traktuoti nuostatas. Manau, kad svarbu toleruoti ir gerbti vieni kitus, tiek auginancius sunis, tiek keleivius neauginancius ir galbut net bijancius sunu. Noreciau tiketi, kad visiems uzteks vietos traukiniuose.


Svečias

#67

2014-07-18 19:47

As sutinku su laisko autore,visam civilizuotam pasauli ir autobusais ir traukiniais keliauja ir prie juros eina o pas mus tai viskas draudziama,tik dvikojams gyvuliams viskas galima.
aswx

#68 Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-18 19:51

#61: =G= - Sveikinu su naujomis taisyklėmis

Man jusu gaila,jus turbut kas nors labai nuskriaude kad esate piktas(ar pikta) ant visu gyvunu.

Stupid ho

#69 Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-18 20:05

#61: =G= - Sveikinu su naujomis taisyklėmis

Sveikinu, susipykus su protu :)


Svečias

#70

2014-07-18 20:56

Daug zmoniu keliauja su gyvunais,todel toks leidimas butinas
=G=

#71 Re: Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

2014-07-19 08:34

#68: aswx - Re: Sveikinu su naujomis taisyklėmis

Neturiu priežasties ant ko nors dėl ko nors pykti, tačiau gyvūnams turi būti laikas ir vieta. Šaunu, jeigu bus atskiras vagonas vežti jūsų šunims, tačiau nesu įsitikinęs, kad jūs, augintojai, mokėsite už jį didesnę kainą. Dabar, kai traukinyje Vilnius-Kaunas užsipildo vienas-du vagonai, manyčiau, kad visiškai neracionalu kabinti papildomą didelių šunų mylėtojams. Kai pradėsit dažniau naudotis geležinkeliu, jo užimtumas bus vis didesnis ir didensnis, tada ir galėsit reikalauti komercinės įmonės, kad ši jus aptarnautų pagal jūsų poreikius.


Svečias

#72

2014-07-19 11:42

Esu prieš nesąmoningus mūsų valdžios sprendimus!!!

Svečias

#73

2014-07-19 11:56

bang

Svečias

#74

2014-07-19 16:40

Negi karzinkoj ant dviračio teks važiuoti

Svečias

#75

2014-07-19 17:44

Absurdas