Del gyvunu vezimo Lietuvos gelezinkeliais

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Del gyvunu vezimo Lietuvos gelezinkeliais.


Svečias

#101

2014-07-27 18:54

Tik už leidima veztis suinis. Ne visi turi kitoki transporta keliauti

Svečias

#102

2014-07-27 18:56

Įdomu, kas tas "genijus", kuris pasiūlė tokį , švelniai tariant, neišmintingą įstatymą ? Kodėl viskas daroma, kad žmonėms būtų kuo nepatogiau ?

Svečias

#103

2014-07-27 20:02

Nemanau, kad tai teisinga žmonių atzvilgiu. Nevisi gali isigiti automobilį ir keliauti su savo augintinių.
Mylintiems savo augintinį ir norintiems keliauti su juo to ne be galės to daryti ! Kur teisine?
Aaa

#104

2014-07-27 20:07

Neteisingai interpretavote taisykles. Kalba eina apie smulkus gyvunus, o ne smulkus sunis.
Visu dydziu sunis galima veztis traukiniuose


Svečias

#105

2014-07-27 20:10

kaip suprantu, LG pinigeliu turi pakankamai, man tekdavo veztis tris sunis... dabar nebesivesiu nei vieno, teks keliauti kitaip... neivertino kiek praras pinigeliu ...

Svečias

#106

2014-07-28 06:11

nesąmonės, tai tie gyvūnai šeimos nariai, tai daugiau problemų sudaro ir žmonės ieškos kitų būdų kaip važiuoti,klientų praradimas

Svečias

#107

2014-07-28 06:25

Visoje Europoje sunys laisvai keliauja traukiniais ir niekas tame problemu jokiu nemato.. Gaila, tikrai labai gaila, kad toks sprendimas ivyko, tikiuosi, kad viskas bus pakeista, nes kitaip bus geda uz Lietuvos gelezinkelius man..
Flo

#108 Re: Keleivis su vaiku

2014-07-28 08:03

#23: Keleivis su vaiku - Keleivis su vaiku

o nepagalvojai, kad tavo vaikas zyzimu gali uzknisti kitus zmones? kazkaip sunys kiek maciau, visada turi savo vieta ir jiems pasakyta ramiai gulet, o bambliai atvirksciai, laksto neprieziuroj ir vargina kitus keleivius.


Svečias

#109 Re: Keleivis su vaiku

2014-07-28 08:24

#23: Keleivis su vaiku - Keleivis su vaiku

Koks juokingas komentaras :D O šuo iš bokso suloti nebegali, ar ką? Vaikai yra daug didesnės smarvės, triukšmo ir netvarkos šaltinis, nei daugelis šunų. Nori vežtis kriokianti, cypiantį, prie žmonių lendantį ir viską šokoladu/ledais aplink terliojanti vaiką - nuomokis transportą arba vežk jį dėžėj. Nes man nesuprantama, kaip pririštas šuo su antsnukiu gali trukdyti tau, pensininkui ar tavo ribotam vaikui, kuris bijo šuns lojimo (pas gydytoją šiaip reikėtu su tokiu vaiku, o ne traukiniais važinėtis).


Svečias

#110

2014-07-28 09:04

Pasirasau ,nes mano suo yra geresnis ramesnis, nei kai kurie zmones ir del kazkokiu bambekliu, kurie iesko prie ko prisikabint, apribojamos mano laisve judeti su augintiniu.
asai

#111

2014-07-28 11:28

Reiktų pradėti atsikratyti tos šunų baimės Lietuvoje. Normaliai išauklėti ir civilizuoti šunys gali būti draugiškesni, mielesni, tylesni ir švaresni nei kai kurie žmonės.

Motyvuoti tokį sprendimą kelių žmonių alergija nėra pakankamai geras argumentas. Šunims labai alergiški žmonės gali alergiją pajausti ir net jei joks šuo nekeliaus kartu vagone, bet jei ant kokio nors šuns šeimininko drabužių bus augintinio plaukų. Jautrūs žmonės turėtų nešiotis su savim antialerginius vaistus, o ne skųstis dėl šunų.

Svečias

#112

2014-07-28 11:57

Esu prieš tokį draudimą. Gyvūnėliai nieko blogo nedaro. Geriau priimkite taisyklę,kad atskirame vagone važiuotų tėvai su mažais vaikais,nes jie triukšmauja,bėgioja,trukdo normaliai važiuoti.

Svečias

#113

2014-07-28 12:12

absoliuti diskriminacija! kaip zmonems keliauti su gyvunu???? tokius iskart i briuselio teisma duot reikia ir dar sumokes zalos atlyginima nemenka! antzmogiai kazkokie!

Svečias

#114 Re:

2014-07-28 12:13

#112: -

vava! su vaikais tai tikrai beprotnamis vienam vagone vaziuot! :(


Svečias

#115 Milda

2014-07-28 14:31

Idiotizmas... Neturiu daugiau ka pasakyti... Lietuva nusivažiavo iki absurdo lygio. Tai ka man dabar daryti jei aš turiu didesni šunį nei Jorkas ir aš nemoku vairuoti ir tuo labiau neturiu mašinos ir dar esu studente?? Skraidyti išmokti su šuniu ant peciu ar dabar visa vasara namie sedeti net prie Juros neturiu tada salygu nuvažiuoti...
Jau laikas parinktas tai tragiškas. Vasara vos ne kas antra savaitgalį vyksta šunu parodos, daugybe šeimininku turinciu dokumentinius parodinius šunis turi verstis per galva ieškoti nepažįstamu žmoniu kad juos galetu nuvežti parodon. Tai galioja ir man, kaip man nusigabenti į šunu paroda jei nevairuoju nedirbu ir neturiu mašinos?
Juokinga jei nesinoretu verkti...


Svečias

#116

2014-07-28 18:30

Šunys turi teisę keliauti!

Svečias

#117

2014-07-28 18:44

Ir augintiniai turi turėti lygias teises. Kodėl maži gali o dideli ne?!


Svečias

#118

2014-07-28 22:45

Jeigu galima veštis vaiką, galima, veštis ir šunį, šunis bent auklėja.

Svečias

#119

2014-07-29 05:56

Gėda Lietuvos geležinkeliams už tokias taisykles ir diskriminaciją !!!

Svečias

#120

2014-07-29 06:22

Neprisigqlvokit nesamonių!

Svečias

#121

2014-07-29 06:37

Gerbiu ir palaikau visas iniciatyvas, kuriomis gyvūnas vertinamas ne kaip kažkoks priedas prie žmogaus ar jo tarnas, o kaip pagarbos verta gyvybė, neiškiriant jo pagal rūšį, veislę, lytį,gražumą ar negražumą. Dėkoju peticijos iniciatoriams.
=G=

#122 Re:

2014-07-29 10:56

#111: asai -

Na, čia prajuokinot:) Tai gal dar ir gydytojų komandą vežtis su savimi, nes kažkas prisiperka nepagalvoję arklių, kurie visi iki vieno anot komentatorių švaresni, ramesni ir šiaip visokie protingesni už patį žmogų? Pasaulyje alergiški žmonės sudaro 25% (d v i d e š i m t  p e n k i) visų gyventojų, Lietuvoje situacija turėtų būti panaši. Taip kad nereikia lialia apie kelis jautresnius keleivius.

=G=

#123 Re: Milda

2014-07-29 11:02

#115: - Milda

Čia man šitas verkšlenimas primena situaciją, kai koks nors baltarusis nusiperka jūrinę jachtą ir po to terorizuoja savivaldybę, kad jam iškastų Kauno marių dydžio tvenkinį, kad jis turėtų kur plaukioti. Aš irgi daug ko norėčiau gyvenime, bet racionaliai pagalvoju ir priimu sprendimą, kuris kuo minimaliau apsunkina tiek mane, tiek aplinkinius.

Jeigu nedirbat, nevairuojat ir neturit mašinos, tai čia yra tik jūsų problemos. Pradžiai išsprendus nedarbingumą, gal vėliau ir mašinos klausimą pavyktų sutvarkyti.


Svečias

#124

2014-07-30 09:07

Jau daug metų pastoviai naudojausi Lietuvos geležinkelio paslaugomis būtent todėl, kad galima keliauti su šuniu. Tai man buvo vienintelis būdas nuvažiuoti į kitą miestą su šuniu. Jei draudimas vežti šunis nebus panaikintas, neturėsiu kitos išeities, kaip tik pirkti automobilį. Be šuns traukiniu nevažiuosiu, jis man bus nereikalingas. Lietuvos geležinkeliai praras pinigus ne tik kurie buvo mokami už šuns bilietą, bet ir žmogaus, nes daug žmonių tiesiog nustos naudotis jų paslaugomis.

Svečias

#125 Re: Re: Milda

2014-07-30 13:21

#123: =G= - Re: Milda

O tai gal tai tik jūsų problema, kad jums nepatinka šunys? Apsunkina šup aplinkinius :D? Įdomu kas tokiu žmonių neapsunkina? Man gal irgi daug kas nepatinka, bet nepuolu aiškinti, kaip kitiems gyventi.