Draudimas ratifikuoti Stambulo Konvenciją ir...

DRAUDIMAS RATIFIKUOTI STAMBULO KONVENCIJĄ, REIKALAVIMAS IR PRANEŠIMAS DĖL ATSAKOMYBĖS

LR Valstybinėms institucijoms ir tarnautojams pagal kompetenciją

Mes, Lietuvių Tauta, turinti aukščiausią suverenią galią ir visi teisėtai gyvenantys Lietuvos teritorijoje, tiesiogiai - draudžiame ratifikuoti Stambulo Konvenciją, nes ji yra nesutapatinama su Mūsų vertybėmis, kultūra ir LR Konstitucija.

Taip pat, remiantis LR Konstitucijos 5 straipsniu, reikalaujame teisės aktais įtvirtinti, kad Sprendimai, dėl tarptautinių sutarčių, kurios turi įtaką, bent vienam Lietuvos gyventojui, pasirašymo būtų priimami tik Lietuvių Tautos tiesiogiai, išklausant Lietuvos teritorijoje teisėtai gyvenančių gyventojų nuomonės.

Visiems valstybės tarnautojams, kurie nepaklus šiai Lietuvių Tautos ir Lietuvos teritorijoje teisėtai gyvenančių gyventojų valiai gali būti ir / ar bus taikoma atsakomybė.

*Nuo šio dokumento atsiradimo viešoje erdvėje (peticijų tinklalapyje) momento, valstybės tarnautojai bus laikomi tinkamai informuotais apie Lietuvių Tautos ir Lietuvos teritorijoje teisėtai gyvenančių gyventojų valią, reikalavimą ir atsakomybę nepaklusus.

Papildoma informacija:

- Straipsnis apie Stambulo Konvenciją: https://infa.lt/57107/kaip-tolerantiskas-r-kirilkinas-facebooke-bando-uzblokuoti-dovydo-pristatoma-medziaga-apie-stambulo-konvencija/

- Stambulo Konvencija: https://manoteises.lt/wp-content/uploads/2017/05/STAMBULO-KONVENCIJA_OFICIALUS.pdf

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize E. S. to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...