DĖL VILNIAUS MERO REMIGIJAUS ŠIMAŠIAUS ATSTATYDINIMO

 Reikalaujame Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus ir vyr. architekto Mindaugo Pakalnio atsistatydinimo. Pastaruoju metu (ypatingai 2020-2021) Vilniuje pradėti vykdyti beatodairiški projektai, kurie darko miestą, sukelia nepatogumus miesto gyventojams, niokoja istorinį miesto vaizdą ir infrastruktūrą. Senamiestyje atsiranda brutalių pastatų, kuriuos proteguoja mero tarnybos, NT vystytojai . Pritariant savivaldybei užgrobiama vis daugiau erdvių mieste pertekliniams NT projektams , miesto tankinimo programos barbariškai užgožia įprastas ir mėgiamas vilniečių laisvalaikio erdves, o  gatvių siaurinimo vajus sukuria iki šiol neregėtas spūstis, apsunkinančias miesto gyvenimą. Miesto infrastruktūros objektai ilgus metus nesuformuojami – kaip Lazdynų baseinas ,Neries krantinės rekonstrukcija ir tt. , o nepaisant to pradedami vis nauji abejotini projektai, reikalaujantys didelių lėšų – nacionalinio stadiono kompleksas, “žaliosios bangos” iniciatyvos ir tt.

Atkreiptinas dėmesys, kad tos žaliosios erdvės iš tiesų yra naikinamos, brutaliai niokojant medžius NT plėtros erdvėse ir viešosiose miesto erdvėse,  stumiant menkos kokybės želdinimo projektus.

Nesiskaitoma su miestiečių nuomone, neįsiklausoma į pastabas ar miestiečių nuomones -  aklai ir užsispyrėliškai stumiant abejotinus sanderius – visur kišant menkaverčius želdinius, klišines apdailos medžiagas, kičinius dekoro elementus / suoliukai, šviestuvai, kvadratiniai medeliai ir t.t./  Šiems abejotiniems projektams, kurie net nepristatomi miestiečiams, skiriamos didelės lėšos, kurios galėtų labiau pasitarnauti miestui, tiesiog sutvarkant ir patobulinant esamą infrastruktūrą. Kyla klausimų dėl miesto tvarkymo sandėrių  ir projektų skaidrumo, racionalumo ir logiškumo. 

Visa tai rodo, kad merui, vyr architektui ir jų komandai labiau rūpi reklama, pasigyrimai ir pasipuikavimai,  nei miestiečių reikmės ,  patogumas ir gerovė.

Paskutinis lašas - tai barbariškai suniokotas Montvilos kolonijos istorinis namas. Tai rodo misto valdžios ir jos tarnybų visisšką nekompetenciją. Tai taip pat demonstruoja, kad miesto vadovybė sugeba tik save girti ir visiškai nesugeba rūpintis svarbiais miestui reikalais.


Jacek Wolsky , Miestiečių sambūris " Vilnius mano miestas"    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Jacek Wolsky , Miestiečių sambūris " Vilnius mano miestas" galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...