DĖL VEIKSMINGO SPECIALIŲ PRIEGLOBSČIO SUTEIKIMO PAGRINDŲ MOTERIMS, MERGAITĖMS IR LGBTIQA+ ASMENIMS PRIPAŽINIMO

08ED2F6A-CF6B-4C29-BE89-392ACA3B20F9.jpeg“Europos Feministų Peticijia
DĖL VEIKSMINGO SPECIALIŲ PRIEGLOBSČIO SUTEIKIMO PAGRINDŲ MOTERIMS, MERGAITĖMS IR LGBTIQA+ ASMENIMS PRIPAŽINIMO 

Seksualinis smurtas ir smurtas lyties pagrindu verčia daug moterų, mergaičių ir LGBTIQA+ asmenų bėgti iš savo šalių ir ieškoti prieglobsčio Europoje. Šie žmonės beveik sistemingai susiduria su smurtu ir išnaudojimu per visą migracijos procesą. Atvykę į Europą jie susiduria su netinkamomis prieglobsčio procedūromis ir priėmimu nevertu pastangų. Konkrečios jų prieglobsčio priežastys dažnai nepripažįstamos, nepaisant principų, nustatytų keliose Europos direktyvose ir Stambulo konvencijos nuostatose, kuriose smurtas lyties pagrindu pripažįstamas kaip persekiojimo forma, suteikianti jiems teisę į tarptautinę apsaugą. 

Mes, Europos ir pasaulio žmonės, raginame Europos Komisiją, Europos Parlamentą, Europos Vadovų Tarybą ir Šengeno erdvės šalių vyriausybes: 

  1. Užtikrinti teisę į tarptautinę apsaugą moterims, mergaitėms ir LGBTIQA+ asmenims pripažįstant prieglobsčio prašymo priežastis. Reikalaujame, kad Europos Komisija ir nacionalinės vyriausybės panaudotų priemones, reikalingas tinkamoms procedūroms ir struktūroms sukurti, kad būtų galima veiksmingai pripažinti prieglobsčio suteikimo priežastį, būdingą moterims, mergaitėms ir LGBTIQA+ asmenims. 
  2. Įsteigti stebėjimo instituciją Europoje, kuri užtikrintų veiksmingą Stambulo konvencijos 60 ir 61 straipsnių ir Konvencijos dėl veiksmų prieš prekybą žmonėmis 10–16 straipsnių įgyvendinimą. Raginame veiksmingai įgyvendinti Stambulo konvenciją ir Konvenciją dėl veiksmų prieš prekybą žmonėmis, kad smurto lyties pagrindu aukos būtų pripažintos, remiamos ir joms būtų suteikta tarptautinė apsauga. 
  3. Užtikrinti prieigą prie prieglobsčio Europos šalyse moterims, mergaitėms ir LGBTIQA+ asmenims. Siūlomu nauju ES migracijos paktu visų pirma siekiama apriboti prieigą prie Europos. Neįmanomumas pateikti prieglobsčio prašymus Europos šalių ambasadose Viduržemio jūrą pavertė milžiniškomis kapinėmis.Raginame suteikti moterims, merginoms ir LGBTIQA+ asmenims supaprastintus teisinius kanalus, kuriais būtų galima prašyti prieglobsčio Europoje. 

Asociacija “Lygiai”    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Asociacija “Lygiai” to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )