Dėl sukeltų kainų ir mažo atlyginimo!!!

 Seimas šnekėjo ir tikino,kad kainos po € įvedimo nekils.Bet kuo tolyn tuo kainos parduotuvėse kyla,o mūsų atlyginimai ne!!!Laikas sukilti,gal tada mūsų "elitas" supras,jog nebežadame daugiau tylėti!!!!Masiškai pradėkime nebeiti į prekybos centrus, ir nebenešti pelno!!! Tegul seimūnai iš savų lėšų dabar išlaiko!! Junkimės žmonės ir parodykim,jog turim savo žodį, ir galim sukilti, nei pirkti kokius auksinius pomidorus,agurkus,kalafiorus ar velniai žino ką!! Mes ne psichiniai ligoniai,kaip ponas Butkevičius galvoja.Mes tik Lietuvos žmonės, norim teisingumo!!! Parodykim,ten seime sėdintiems mūsų ponams,nebetylėsim daugiau!!!Dalinkitės su visais,perduokit draugams,ir giminėmis. Neduokime "elitui"džaugsmo pilninti savo piniginių!! Organizuojam ir streikus savo miestuose!!!

Pasirašyti šią peticiją

Fill the form below to sign this petition created by leiliukas. Peticijos autorius matys visą informaciją, kurią pateikėte šioje formoje.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.

Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Facebook