Dėl sukeltų kainų ir mažo atlyginimo!!!
Susisiekti su peticijos autoriumi
Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Dėl sukeltų kainų ir mažo atlyginimo!!!.
|
Svečias |
#12016-04-28 19:50Nes noriu Lietuvoje pokyčių. Parduotuvėse kainos yra ženkliai padidintos, atlyginimai - ypač maži. Valdantiesiems, prekybų centrų monarchams atrodo, kad viskas yra gerai. Bet mums, paprastiems mirtingiesiems, taip neatrodo. Vos galim išgyventi. Bet ar tai rūpi valdžiai? Žinoma, jog ne. |
|
| |
|
2 |
#22016-04-28 19:52Šimtas jau yra per mažiau nei 15 minučių:) |
|
| |
|
Svečias |
#32016-04-28 20:01Litai sulyginti su eurais. |
|
| |
|
Svečias |
#42016-04-28 20:03Kainos buvusios litais tapo eurais 1:1. Siaubas. |
|
| |
|
Svečias |
#52016-04-28 20:05O ar kas nors pamena, kai juokėmės iš Šalčiūtės, kad litai su eurais yra 1:1? Va va, dabar ji turbūt iš mūsų juokiasi... |
|
| |
![]() Anonymous |
#6 62016-04-28 20:07Kartais kvailiau atrodantys zmones zymiai protongesni nei atrodo |
|
| |
|
Karolis |
#7 kosmosas, kuo toliau, tuo baisiau2016-04-28 20:11kaip galima tai leisti? |
|
| |
|
Svečias |
#82016-04-28 20:11Pasirasiau sia peticija, nes atsibodo matyti tevyneje skurda ir neteisybe. |
|
| |
|
Svečias |
#92016-04-28 20:12todėl,kad normaliam,dirbančiam ,negyvenančiam iš pašalpų žmogui lietuvoje neįmanoma pragyventi...lietuvoje parašiau iš mažosios specialiai,nes ne tam stovėjau sausio 13-ą prie parlamento,kad dabar vos galą su galu sudurčiau,nors neprašau nieko iš valstybės,bet verčiuosi per galvą kaip beišmanau,sąžiningai moku mokesčius...bet matau kad mūsų biudžetas yra dalinamas ne ten kur reikia |
|
| |
|
Mona |
#10 .2016-04-28 20:12Tai kad uzsieni kainos arba mazesnes arba tolygios,kur minimumas 4 kartus didesnis.tai kur logika??viskas akivaizdu.ir turi uz tai atsakyti tie bjaurus melagiai. |
|
| |
|
Svečias |
#112016-04-28 20:14Suįžūlėjo kiek galima jau žmones dugnan tempt. |
|
| |
|
Svečias |
#122016-04-28 20:16Nesutinku su aukštomis-kosminėmis kainomis! Jei situacija nesikeis teks emigruoti. |
|
| |
|
Svečias |
#132016-04-28 20:28Uzkniso viskas... geda del savo egzistavimo , nors draskausi per tris darbus. |
|
| |
|
Svečias |
#142016-04-28 20:30O dar norit kad zmones neemigruotu kitur... |
|
| |
|
Svečias |
#152016-04-28 20:32Tam, kad situacija Lietuvoje gerėtų ir ten gyventi būtų gera!!! |
|
| |
|
Svečias |
#162016-04-28 20:33Gaila matyti ir jausti kaip mūsų šalis degraduoja... o valdžia pilnomis burnomis ir kišenėmis juokiasi... |
|
| |
|
Svečias |
#172016-04-28 20:35Del tokio musu politiku paziurio i viska teko emigruot,bet turiu mama kuri is savo pencijos negali isgyvent nors pradirbo visa gyvenima |
|
| |
|
Svečias |
#182016-04-28 20:39Kodėl pasirašėte šią peticiją? uzteks tyciotis is Lt zmoniu..kiek begalima |
|
| |
|
Svečias |
#192016-04-28 20:44Nes atsibodo valdžios ir prekybininkų tyčiojimasis iš žmonių!!! Tuoj maistas taps ponų "išmislu"! |
|
| |
|
Svečias |
#202016-04-28 20:47Del per dideliu kainu, kurios kyla kazdien!!!! |
|
| |
|
Svečias |
#212016-04-28 20:48Nes Lietuvoje gyventi "gera"! |
|
| |
|
Svečias |
#222016-04-28 20:50Del perdetu euro kainu |
|
| |
|
Svečias |
#232016-04-28 20:55Sutinku su sukilusiomis kainomis |
|
| |
|
Svečias |
#242016-04-28 20:57Kiek galima?! |
|
| |
|
Svečias |
#252016-04-28 21:00Absurdas, nu nejau savoj šaly nebegalėsime gyventi kaip normalūs žmonės? Valdžios žmogus ne tik savo kišenę žiūrėti turi o visų tų kurie jiems atlyginimą moka, nes mokesčius mokame mes, jie ką susimoką to neuždirbtu. |
|
| |
|
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.

