Dėl Biržų miesto Radvilos gatvės uždarymo ir automobilių aikštelės naikinimo

Biržų rajono savivaldybės merui Vytui Jareckui

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorei Irutei Varzienei 

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojai Astrai Korsakienei

Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotojai Audronei Garšvaitei 

PETICIJA 

Mes, Biržų rajono gyventojai,  buvome šokiruoti sužinoję, kad po viešųjų erdvių rekonstrukcijos pabaigimo Biržų miesto Radvilos gatve galės važiuoti i tik aptarnaujantis, specialusis bei gatvės gyventojų transportas.  Gatvės pabaigoje buvo ir automobilių aikštelė, kuri rekonstrukcijos metu naikinama.

Rajono žiniasklaidai Biržų rajono savivaldybės  architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja L. Munikienė patvirtino, kad viešųjų erdvių tvarkymo projekte minėtos aikštelės net nebuvo numatyta. Esą dėl to klausimas buvo iškilęs viešajame projekto svarstyme, vykusiame 2019 metais.  Tada buvę pranešta, kad aikštelės nebus. Pasak L. Munikienės, yra numatyta tik vieta apsisukti aptarnaujančiam transportui. Minėta gatve galės judėti tik aptarnaujantis, specialusis bei gatvės gyventojų transportas.

Kategoriškai prieštaraujame tokiems Biržų rajono savivaldybės administracijos ir Biržų rajono savivaldybės taryboms sprendimams, kurie neatitinka Biržų krašto visuomenės interesų. Juk jų pasekoje biržiečiai ir krašto svečiai neteks galimybės privažiuoti prie Širvėnos ežero centrinio pliažo, buriuotojai ir burlentininkai neturės galimybės patogiai  nuleisti laivų ir įrangos į Širvėnos ežerą.  Esame įsitikinę, kad miesto gatvės ir infrastruktūra turi tarnauti visiems Biržų krašto gyventojams bei rajono svečiams.

Manome, kad viešojo projekto svarstymo data nebuvo pakankamai iškomunikuota visuomenei.  Maža to, pats Radvilos gatvės viešųjų erdvių projektas nebuvo tinkamai pristatytas rajono visuomenei. Todėl prašome sustabdyti jo vykdymą ir paskelbti naują projektą svarstymą, į kurį bus įtraukta visa Biržų krašto visuomenė.  

Pagarbiai, 

Biržų rajono gyventojai 

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Kęstutis Isakas galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...