Dėl "auksinio" tualeto Biržų miesto J. Janonio aikštėje statybos stabdymo

Biržų rajono savivaldybės merui Vytui Jareckui

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorei Irutei Varzienei 

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojai Astrai Korsakienei

Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotojai Audronei Garšvaitei 

PETICIJA 

Mes, Biržų rajono gyventojai,  buvome šokiruoti sužinoję, kad Biržų miesto J. Janonio aikštėje viešųjų erdvių rekonstrukcijos projekto metu bus statomas 12 kv. metrų tualetas ir šiam tikslui bus išleista daugiau nei 100 000 EUR. 

Manome, kad J. Janonio aikštė nėra tinkama vieta tokiam objektui, netoliese praeityje buvo liuteronų bažnyčia, todėl jo statybos turi būti nedelsiant sustabdytos.  Prašome paskelbti naują projekto svarstymą, į kurį būtų įtraukta visa Biržų krašto visuomenė.  

Esame įsitikinę, kad Biržų rajono savivaldybė privalo efektyviai ir taupiai naudoti mokesčių mokėtojų lėšas. "Auksinio" tualeto statyba, mokant daugiau nei 8300 EUR už kvadratinį metrą, kelia abejonių dėl lėšų šiam projektui skaidraus ir efektyvaus panaudojimo. 

Pagarbiai, 

Biržų rajono gyventojai 

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Kęstutis Isakas to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...