Dėl šalies vadovo sveikatos užtikrinimo

Būtinas greitas ir ryžtingas sprendimas dėl šalies vadovo sveikatos užtikrinimo. Tokia situacija, kai šalies vadovas nėra apsaugotas skiepais nuo pavojingo koronaviruso dėl kurio žmonės serga be simtomų yra nepriimtina. 

Medicinos darbuotojų yra tūkstančiai, tačiau šalies vadovas yra vienas, tad susirgus vienam ir net keliems medicinos darbuotojams juos gali pakeisti kolegos, tuo tarpu, kas galėtų pakeisti šalies vadovą – nėra.

„Vakcinacijos proceso teisingumas ir efektyvumas šiandien yra viena svarbiausių Sveikatos apsaugos ministerijos atsakomybių“ (citata iš: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2021/01/09/g-nauseda-butini-ryztingi-sprendimai-del-atsakomybes-skiepijimo-tvarkos-pazeidejams ) ir tai, kad SAM neužtikrina vienos / dviejų dozių šalies vadovui yra nepriimtina. Dėl tokio SAM neveiksnumo ir rizikavimo šalies gerbuviu, pastatant šalies vadovo sveikatą į pavojų neaprūpinant jo viena / dviem dozėmis tikra kovid-19 vakcina, būtini griežti veiksmai ir atsakomybė, bei būtina užtikrinti, kad šalies vadovo sveikata būtų apsaugota panaudojant tikrą kovid-19 vakciną kuo skubiau.

„Šis šlykštus cinizmas toliau tęstis nebegali“ (citata iš jau įkeltos nuorodos).

„Sveikatos apsaugos ministerija neturi teisės“ (citata iš jau įkeltos nuorodos) taip rizikuoti šalies gerbuviu, juk aprūpinti šalies vadovą viena / dviem dozėm tikra kovid-19 vakcina nėra misija neįmanoma.

Tad, visi pasirašę šią peticiją reikalauja valstybės tarnautojų pagal kompetenciją, bei Ingridos Šimonytės ir Arūno Dulkio (kad atsakingi šie asmenys, išvada darytina iš „Verslo žinių“ straispnio: „G. Nausėda: būtini ryžtingi sprendimai dėl atsakomybės skiepijimo tvarkos pažeidėjams“):

-          skubiai užtikrinti vieną / dvi dozes tikro kovid-19 skiepo šalies vadovui, kad būtų užtikrintas šalies gerbuvis.

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad E. S. galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...