Abiturientai turi teisę spręsti patys

Pasigirdus Lietuvos Respublikos švietimo ministerijos siūlymams grąžinti abiturientus kontaktiniam mokymui.

"Ministerija planuoja grąžinti dvyliktokus maždaug per mėnesį. Ministerijos idėja yra, kad balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje. "

Tačiau pasigirdo siūlymai, kad be galimybės likti nuotoliniam!

"Jei atidaro dvyliktokams mokyklą, tai reiškia, kad visi dvyliktokai ir eina kontaktiniu būdu, o ne taip, kaip dabar, pavyzdžiui, Klaipėdoje. Ji nuo šios savaitės – nebe juoda savivaldybė, bet vieni veda vaikus į mokyklą, kiti neveda, yra visiškas chaosas."

Tai pažeidžia mūsų teises, nes dabartiniai susirgimų rodikliai tikrai nėra geri, o ne vieno abituriento šeimoje yra rizikos grupei priklausančių asmenų, dėl kurių sveikatos abiturientai nenori rizikuoti.

Taip pat manome, kad tai per didelė rizika, ypač kai kalbama tik apie mėnesio laikotarpį. Nemanome, kad vienas mėnesis kažką pakeis, o kaip tik priešingai pridarys žalos. Yra mokinių, kuriems bus sunku vėl grįžti į kontaktinį mokymąsi dėl psichologinės būklės, o tai gali pakenkti rezultatams. 

Taip pat įžvelgiame riziką, kad gali mokyklos tapti Korono viruso židiniais, o tai būtų milžiniška žala abiturientams, kurie ruošiasi egzaminams.

Todėl siūlome, kad būtų sudaryta galimybė hibridiniam mokymuisi tiems mokiniams, kurie neturės galimybių grįžti į kontaktinį mokymąsi.


Ernestra Kotryna Latvėnaitė    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Ernestra Kotryna Latvėnaitė to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )