Panaikinti valstybines pensijas kunigams

Susisiekti su peticijos autoriumi

Peticija

2014-03-22 13:40:38

Grupė Seimo narių užregistravo Valstybinių šalpos išmokų įstatymo pataisas, pagal kurias nuo kitų metų visų pensinio amžiaus sulaukusių tradicinių religinių bendruomenių dvasininkams siūloma mokėti 1 080 litų šalpos išmokas. Vidutinė senatvės pensija šalyje 820 litų. Šiuo metu dvasininkai iš valstybės gauna vienos bazinės pensijos dydžio išmoką, tai yra 360 litų.BET NEMOKA SODRAI NĖ LITO.
Prieš kelerius metus valstybė juos savo lėšomis pradėjo drausti pensijų socialiniu draudimu pagrindinei pensijos daliai. Jeigu Seimas priimtų atitinkamas pataisas, kunigų pensija padidėtų triskart nuo 360 iki 1 080 litų.

Juk Katalikų bažnyčia ne tik kasmet gauna milijonines sumas iš valstybės biudžeto savo maldos namų statybai, seminarijų išlaikymui ir “kitoms reikmėms”. Tas pats R.Doveika, S.Tamkevičius, A.J.Bačkis ir kiti dvasininkai yra valstybės (o tai reiškia, mano ir jūsų visų) lėšomis draudžiami valstybiniu socialinių pensijų draudimu bei sveikatos draudimu. Be to, Katalikų bažnyčia naudojasi ir mokesčių lengvatomis, o tai taip pat galima vertinti kaip mūsų visų paramą jiems. Kai kurių Lietuvos piliečių atžvilgiu, ji yra geranoriška, bet, pavyzdžiui, mano atveju – prievartinė. Aš bevelyčiau, kad kunigams skiriama mano mokesčių dalis būtų pridėta prie mano mamos pensijos, atiduota muzikos mokyklai, kurioje mokosi mano dukra, universitetui, kuriame studijuoja mano sūnus arba išleista Švelniukams.

Pagaliau, ar nėra svarbu, kad Katalikų bažnyčia, nuolat akcentuojanti moralę, vertybes ir skaidrumą visame kame, pati skaidri būti atsisako ir skendi tamsoje? Nejau Katalikų bažnyčia turi ką slėpti nuo visuomenės ir ja nepasitiki? Tai kodėl tada kas nors turėtų pasitikėti tokia bažnyčia? Ir gal kas nors vis dėlto gali kas nors gali priversti ją atskleisti savo paslaptis visuomenei, kuri ją išlaiko?

AUTORIUS ARTŪRAS RAČAS http://racas.lt/lietuvos-kataliku-baznycios-paslaptys/


Modestas Klenys

LIETUVIAI PLATINKITE IR PASIRAŠYKITE

2014-03-22 13:15:49

Kunigai peržengė ne tik Kristaus mokymą, bet ir padorumo ribas ir įsitraukė į politiką. "Kas ciesoriaus-ciesoriui, kas Dievo-Dievui". Bažnyčia yra labai turtinga organizacija, tad kodėl iš biudžeto jos darbuotojai-kunigai turi būti šelpiami? Platinkite visur kur tik galite šios peticijos nuorodą:

peticijos.com/panaikinti_valstybines_pensijas_kunigams

be pradžios http:// ir www nes automatai neleidžia įdėti, išskyrus Facebook:

http://www.peticijos.com/panaikinti_valstybines_pensijas_kunigams


Modestas KlenysDalinkitės šia peticija

Padėkite šiai peticijai gauti daugiau parašų.

Kaip skleisti peticiją?

  • Pasidalinkite peticija savo Facebook sienoje ir grupėse, kurios susijusios su šios peticijos tema.
  • Susisiekite su savo draugais.
    1. Parašykite žinutę, kurioje paaiškinate kodėl pasirašote po šia peticija, kadangi žmonės dažniau pasirašys po šia peticija suprasdami kokia svarbi ši tema.
    2. Kopijuokite ir įklijuokite peticijos internetines svetaines savo žinutėje.
    3. Siųskite žinutę el. paštu, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram ir LinkedIn.