Uz vyriausybes atsakinguma i kiekviena peticija

Yra pora tinklalapiu kuriuose Lietuvos Respublikos pilieciai gali skelbti peticijas, gal net ir daugiau, taciau vyriausybe nenesa jokios atsakomybes ir i jas nekreipia nei menkiausio demesio. Nesvarsto ir neatsakineje i jas, nebent tai buna isskirtine peticija sulaukusi didziulio visuomenes bei spaudos demesio.

Tinklalapiai:

http://www.peticijos.com/browse.php?category=all&order_by=petition_created&sort_order=desc&start=0

http://peticijos.lt/naujausios/

Kitose salyse, p.v.z.: Jungtineje Karalysteje, taip pat yra peticiju tinklalapis, kur tos valstybes pilieciai gali skelbti savo petijas:

https://petition.parliament.uk/

Didelis skyrtumas yra tas, kad Jungtineje Karalysteje, vyriausybe atsako i kiekviena peticija. Dalis buna svarstomos parlamente, buna atsiunciamos nuorodos kur galima pasiziureti debatus ir apskritai yra suteikiama nemazai informacijos apie kiekviena sukurta bei pasirasyta peticija.

Tad visi pasirase sia peticija, reikalauja Lietuvos Respublikos vyriausybes sukurti atitinkama ir veikiancia peticiju systema, kokia yra Jungtineje Karalysteje.

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu L.R.P. perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook