Už vandenlenčių parką prie Balžio ež. Vilniuje

Sveiki,

Praėjusiais metais prabėgo mūsų vandenlenčių parko pirmasis sezonas. Tikimės, kad sportuoti, leisti laisvalaikį ir pramogauti mūsų parke Jums buvo smagu ir malonu, kaip ir mums susipažinti su daugybe šio sporto megėjų bei stebėti, kaip žmonės jais virsta. Norime, kad ir šiais metais galėtume visi susirinkti vandenlenčių parke prie Balžio ež. Vilniuje ir kad dar daugiau žmonių turėtų galimybę išbandyti šį sportą. Nekantriai laukdami ateinančio sezono ir jam besiruošdami, vėl susidūrėme su “parko kaimynais”, kurie nepalaiko vandenlenčių parko prie Balžio ežero idėjos ir įvairiais būdais bando užkirsti kelią, parko tolimesniam gyvavimui. Apie mūsų ir kaimynų kovą jau anksčiau rašė Lietuvos dienraščiai: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/balzio-ezere-ikurta-wake-parka-verslininkas-ir-chirurgas-bando-isguiti-grasinimais-ir-kumsciais-663-438861

Minėtieji neigiamai nusiteikę “parko kaimynai”, tai keli įtakingi asmenys iš visos Balžio bendruomenės. Šie žmonės, kovai su parku, pasisamdė advokatus, kurie puikiai žino mūsų institucijų silpnąsias vietas ir naudodamiesi tuo, stengiasi uždrausti Vilniaus vandenlenčių parko tolimesnį gyvavimą. Institucijos nuolatos gauna skundus, kuriuose teigiama, kad:

1) Užtvėrėme visą ežerą, atvykusiems poilsiautojams bei vietos gyventojams neįmanoma prieiti prie jo;

2) Padaugėjo girtuokliaujančių ir triukšmą keliančių asmenų;

3) Vandenlenčių atrakcionas teršia ežero vandenį;

4) Parkas skirtas keletui žmonių, o visi likę žmonės kenčia, dėl parko veiklos.

 

Kadangi institucijos nuolatos gauna skundus, kuriuos netingėdami vis pateikia pasamdyti kaimynų advokatai, darbuotojams tenka pastovus darbas į juos atsakinėti, iš to seka institucijų baimė, jog suteikus leidimus parko tolimesnei veiklai, skundų tik daugės. Dėl nuolatinių skundų atsidūrėme situacijoje, jog nei viena institucija negali duoti jokio konkretaus atsakymo ir siunčia mus viena pas kitą.

Matydami, kaimynų ryžtą, principingai kovoti su tolimesne parko veikla, prašome visų neabejingų vandenlenčių sportui, ekstremaliam sportui, sveikam gyvenimo būdui, pagalbos ir palaikymo. Iš institucijų sulaukėme ne vieko priekaišto, jog esame tik maža grupelė žmonių, kurie domisi šia sporto šaka, tad norėtumėme visoms institucijoms parodyti, jog mūsų yra didelė žmonių grupė, kuri esame neabejinga vandenlenčių sportui.


Vandenlenčių parkas    Susisiekti su peticijos autoriumi