Už tai, kad būtų vienodai Teisiami ponai užimantys aukštas pareigas, kaip ir paprasti žmonės!

Aš už tai, kad būtų vienodai teisiami ponai aukštas pareigas užimantys Asmenys, kaip ir paprasti žmonės. Kadangi yra tokia neligybė rašau šią peticiją. Man kaip mamai yra baisu kai važinėja girti vairuotojai, ir jie kai turi (pažystamų) sulaikyti neblaivūs atsiperka tik įspejimu. Ir kodėl taip vyksta, kad ir pertrenkus Žmogų, vaiko netekus per tokį asmenį, jis toliau turi vairotojo pažymėjimą ir toliau kelia pavojų sau ir aplinkiniams!!...
Kiek žmonių nukentėjo nuo tokių asmenų, nuo įvairių nusikaltimų kai juos istraukia pažystami ar giminės įtakingi...
Vieną tokį pilietį ir mūsų šeima pažysta, Kužių miestelyje (Šiaulių apskritis) gyvena pilietis kuris varuodamas girtas jau kelis savo automobilius sudaužė, nuvertė apšvietimo stulpa, iš garažo išvažiuodamas sugebėjo ir į mūsų  stovinčią mašiną už gerų 10 metrų atsitrenkti, iskelė bamperį. Ir policija nieko jam nedaro, nes šis pilietis buvęs pasienietis, ir artimas žmogus dirba policijoje.
Turi būti TEISINGUMAS, iki nelaimės vienas žingsnis!!!!


Mes norime, kad prieš Įstatymą už savo nusikaltimus atsakytų kaip priklauso.

O ne tik įspejimu!!!!


Danguolė Dapšytė    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Danguolė Dapšytė to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook