Už saugesnės pėsčiųjų perėjos Švėkšnoje įrengimą

Švėkšnoje Vilkėno gatvėje, ties pagrindine miestelio autobusų stotele, esanti perėja yra labai nesaugi. Vairuotojams sunku šią perėją pastebėti. Gyventojai jau ne kartą buvo arti ribos, kuomet galėjo atsitikti skaudus įvykis ir susižaloti žmonės. Blogiausia, jog tai – vaikai. Šia perėja dažnai naudojasi pradinių klasių mokiniai, kurie lanko netoliese esančią mokyklą. Baimindamiesi dėl mažųjų gyventojų, prašome atsakingos už šią perėją VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) imtis išskirtinių saugumo priemonių šiai vietai atnaujinti.  

Pirmiausia NEDELSIANT paryškinti horizontalųjį perėjos ženklinimą!  

Vėliau, iki 2021 m. rugsėjo 1 d., įrengti kitas priemones (pvz. greičio ribojimo kalnelis, specialus apšvietimas, greičio matavimo prietaisas, horizintalusis ženklas, įspėjantis apie vaikus ir pnš.), užtikrinančias šio kelio ruožo eismo dalyvių saugumą.

Pasirašyti peticiją gali visi Švėkšnos seniūnijos gyventojai arba tėveliai iš kitų vietovių, kurių vaikai lanko miestelio ugdymo įstaigas. Taip pat ir seniūnijos teritorijoje dirbantys asmenys. Pasirašyti gali net ir tie, kurie dažnai lankosi Švėkšnoje.124002904-2448027888832796-8971886302097773537-n_orig.jpg


Švėkšnos naujienos    Susisiekti su peticijos autoriumi