Reikalaujame atversti Valdemarą Valkiūną į Islamą

Mes, pasirašę šią peticiją, manome, jog Lietuvos Respublikos Seimo nario Valdemaro Valkiūno raginimas [1][2] atversti musulmonų pabėgėlius į krikščionybę yra skubotas, netikslus ir tobulintinas. Nuodugniai apsvarstę visų variantų praktiškumą ir galimas išlaidas, nusprendėme, kad daug efektyvesnis problemos sprendimas būtų gerbiamo Valkiūno atvertimas į Islamą.

Mes, pasirašę šią peticiją, mielai prisidėtume prie gerbiamo Seimo nario V. Valkiūno supažindinimo su Lietuvos musulmonų bendruomene, ir pasirūpintume, kad jis sėkmingai išpažintų Šahadą. Gerbiamo Seimo nario V. Valkiūno kalbos apie „skanią Biržų senolių duoną su ūkininkų skaniais lašiniais“ praleidžia svarbų faktą, jog musulmonų valgomas maistas yra daug skanesnis, sveikesnis ir kokybiškesnis už minėtas senolių duonas ir lašinius, ir tai yra užtikrinama per Islamo skatinamus halal ir tayyib standartus. [3]

Jeigu gerbiamas Seimo narys V. Valkiūnas taptų musulmonu, taip pat galėtume tikėtis didesnės musulmonų reprezentacijos Seime ir labiau ryškinamos islamofobijos problemos Lietuvos visuomenėje, kuri tebėra opi. [4] Tikimės, kad V. Valkiūnas, išpažindamas Islamo tikėjimą, išsižadės savo skleidžiamos neapykantos ir neteisybės kitiems žmonėms. Šį tikėjimą skatina penktoji Šv. Korano sura Al-Ma'idah, kur aštuntajame posme rašoma: „Ir lai jūsų neapykanta kam nors nepriveda jūsų prie nuodėmės. Būkite artimi tik teisybei, juk ji arčiau dievobaimingumo.“ [5]

Mes, pasirašę šia peticiją, manome, kad aukščiau išvardinti privalumai būtų labai naudingi gerbiamam Seimo nariui V. Valkiūnui, jo rinkėjams, ir Lietuvos žmonėms, o taip pat išeitų į naudą ir tūkstančiams pažeidžiamų pabėgėlių ir vaikų, šiuo metu ieškančių prieglobsčio mūsų šalyje. Atsižvelgdami į visus šiuos faktus, mes, pasirašę peticiją, REIKALAUJAME Lietuvos Respublikos Seimo sudaryti sąlygas gerbiamo Seimo nario Valdemaro Valkiūno atvertimui į Islamo tikėjimą.Šaltiniai:

[1] https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/seimas-nustate-grieztesnes-migrantu-buvimo-lietuvoje-salygas-paskutine-minute-atsirades-pakeitimas-sukele-aistru.d?id=87691875

[2] https://www.facebook.com/rita.miliute/videos/1160409251143316

[3] https://academicjournals.org/journal/AJBM/article-full-text-pdf/E203E1019298.pdf

[4] https://www.islamophobiaeurope.com/wp-content/uploads/2020/08/2019eir-LITHUANIA.pdf

[5] http://www.islamas.lt/view.php?id=69

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Paulius Eidukas to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )