Priverstinis pedofilų kastravimas

Paskutinė kantrybės taurė persipildė perskaičius straipsnį pavadinimu: “Kaune nuteisti 18 mažamečių tvirkinę vyrai.” Kyla klausimas ar sužalojus mažamečio ir šeimos psichiką Lietuvoje yra skiriama proporcinga maksimali 5 m. laisvės atėmimo bausmė už vaikų tvirkinimą?  O diskusijose apie pedofilų bausmes, atsirandusios kalbos apie žmogaus teises ir pagalbą nuteistiesiems nustatyti jų rizikos faktorius bei išmokyti tuos faktorius kontroliuoti ir valdyti ateityje verčia objektyviai piktintis. Sunku įsivaizduoti, ką tokioje situacijoje atsidurę jaučia artimieji, bet vedamas ne emocijų, o sveiko proto, manau, kad matant vis didėjantį tokių nusikaltimų mąstą ir tokias absurdiškas bausmes, ne vienam tėvui į galvą ateina visiems žinomi Kedžio metodai.

Faktas, kad pedofilas yra segantis asmuo, tačiau sąmoningas aukos suradimas ir bjaurus pasinaudojimas ja yra lytinės aistros vedamas nusikaltimas, o ne susirgimas.

Faktas, kad pedofilai didžiąją dalį savo aukų suranda internete, tad didžiausią dėmesį reikėtų kreipti į tai, įvedant cheminę kastraciją ne tik už žaginimą, bet ir jaunesnių negu 15 metų vaikų tvirkinimą internetu.

Faktas, kad mūsų kaimynai, Lenkai, jau nuo 2009m. yra įteisinę priverstinę pedofilų kastraciją, ir šis įstatymas veikia puikiai. Kyla klausimas, kodėl to dar nėra Lietuvoje??? Faktas, kad demokratija gina ir visokių išgamų teises, tačiau pasinaudodami ta pačia demokratija, galime kovoti ir mes!!! 

Šia peticija norime, kad Lietuvoje būtų pakoreguoti Baudžiamojo kodekso straipsniai reglamentuojantys jaunesnių nei 15 metų asmenų žaginimą, bei tvirkinimą, numatant griežtesnes bausmes:

1.      Už jaunesnio nei 15 metų vaiko žaginimą numatyti nuo 3 iki 15 metų laisvės atėmimo bausmes, teismui suteikiant teisę, po bausmės atlikimo asmenį įpareigoti atlikti priverstinę cheminę kastraciją.(Identiškas Lenkijos įstatymams) 2.      Už jaunesnio nei 15 metų vaiko tvirkinimą numatyti nuo 3 iki 10 metų laisvės atėmimo bausmę, bei tvirkinimą atlikus intenetu, teismams suteikti teisę skirti priverstinę, cheminę kastraciją. (Identiškas Lenkijos įstatymams)    


Žilvinas Kaunietis    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Žilvinas Kaunietis perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...