Peticija dėl Sovietinių skulptūrų PALIKIMO ant Žaliojo tilto

Sveiki, brangūs Tautiečiai,
   Pastaruoju metu vyksta didelis informacinis karas, tarp Rusijos ir Vakarų, kuris sukiršino daugelį žmonių, palaikančių skirtingas puses, visame pasaulyje. Deja, tai neaplenkė ir Lietuvos. Pastaruoju metu, pastebima, objektyvumo trūkumas žiniasklaidos priemonėse, aprašant įvykius Ukrainoje, kuriose visa kaltė verčiama Rusijai, nepateikiant svarių įrodymų. Susidaro įspūdis, kad politikams, tai naudinga, kad Lietuvoje tarp skirtingų tautybių žmonių (šiuo atveju tarp lietuvių ir rusų) kiltų nesantaika. Verta prisiminti ir ''Georgijaus juosteles'' ir gatvių pavadinimus lenkų kalba, kurie niekam netrukdė daugelį metų, bet prisimenami, kai politikams reikia pasikelti reitingus. ''Skaldyk ir valdyk'' - tokia politikų taktika, jiems nereikalinga, vieninga Lietuva.
    Šįkart politikams trukdo ir skulptūros ant žaliojo tilto, turbūt artėja rinkimai. Man daug mieliau tos skulptūros, kurios primena Mūsų bendrą istoriją, kad ir kokia ji būtų. O ką primena ''vamzdis'' nuleistas į Nerį? Išplautus pinigus?
    Tautiečiai, raginu Jus, aklai netikėti žiniasklaida, kuri skatina nesantaika, tarp skirtingų Tautybių žmonių Leituvoje. Taip pat visokių ''pseudo-patriotų'' raginimais palaikyti skulptūrų ant Žaliojo tilto ir kitų istorinių paminklų, primenančių Sovietinius laikus sunaikinimą. Tokiu atveju, reikia naikinti viską, kas primena tuos laikus: ''chruščiovkes'', kelius, gamyklas ir t.t. tik tokiu atveju, tapsite tikrais ''pseudo- patriotais'',
negerbiančiais savo istorijos ir tuo pačiu savęs.
    Neleiskite, kad dėl šių skulptūrų, kiltų dar didesnė nesantaika tarp Lietuvos piliečių. Jeigu Jūs būsite abejingi, jie vėl viską nuspręs už mus. Vienikytės!

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Robertas Petkius perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook