Peticija dėl cenzūruotojų terorizmo stabdymo

internetcensorship_856x642.jpgLR Seimui, LR prezidentui, LR vyriausybei, VVKT, Žurnalistų etikos komisijai, Konkurencijos tarybai.
Vadinamieji „faktų tikrintojai" Facebook socialiniame tinkle nuolat riboja žodžio laisvę bei šmeižia sąžiningus žmones. Daugiau tai tęstis nebegali.
Reikalaujame:

 1. Tinkamai reglamentuoti cenzūruotojų veiklą.
 2. Ištirti, ar ribojant piliečių prieinamumą prie medicininės informacijos, bei pačių vaistų nesukeliamas pavojus jų sveikatai bei gyvybei. Jei taip užtikrinti, kad tai nesitęstų.
 3. Ištirti, ar Facebook veikla Lietuvoje neprieštarauja antimonopoliniams įstatymams. Jei taip, skirti tinkamo dydžio baudą ir užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių padėties ištaisymui.
 4. Ištirti, ar dėl organizuotos Facebook, Delfi, 15min veiklos nebuvo pažeistos LR piliečių teisės. Jei taip, skirti tinkamo dydžio baudas, bei užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių padėties ištaisymui.
 5. Uždrausti vartotojų, gupių bei tinklapių diskriminaciją naudojant sklaidos ribojimą (shadowbanning) bei reglamentuoti jų blokavimą ir galimybes nuimti bloką.
 6. Ištirti, ar dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos, ar neveikimo Lietuvoje nebuvo atsisakyta gelbėti žmones bei galimai nužudyta virš 3 tūkstančių žmonių.

Pavadinime „Lietuvos Respublika" esantis žodis respublika reiškia

 • A republic is defined as „a state in which the supreme power rests in the body of citizens entitled to vote and is exercised by representatives chosen directly or indirectly by them.”

https://www.dictionary.com/e/democracy-vs-republic/

Kas išvertus į Lietuvių kalbą reiškia

 • Respublika apibrėžiama kaip „valstybė, kurioje aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, turintiems teisę balsuoti ir ją vykdo jų tiesiogiai, ar netiesiogiai pasirinkti atstovai“.

Kadangi aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, tai jų žodžio laisvės ribojimas yra tiesioginė grėsmė nacionaliniam saugumui. Žodžio laisvė yra pati svarbiausia, neatsiejama demokratijos dalis. Tai reiškia - cenzūra turėtų būti prilyginama kitoms tėvynės išdavystės formoms.

Facebook socialiniame tinkle nuolat cenzūruojama stambiam verslui, bei policinės valstybės kūrimui nepalanki informacija. Čia yra naujausias jų „šedevras"

https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/is-dalies-melas/isitikine-kad-astmai-gydyti-skirtas-vaistas-pakeis-vakcinu-teikiama-nauda-siu-dalyku-lyginti-neverta.d?id=86989019

 •  Įsitikinę, kad astmai gydyti skirtas vaistas pakeis vakcinų teikiamą naudą

Čia yra dvi loginės klaidos:

 1. Iš tiesų tai aš nesu įsitikinęs, kad pakeis. Čia yra aprašyta Zelenkos protokolo atmetimo chronologija
  https://forumas.infomanija.org/t/ar-tikrai-nera-vaistu-nuo-korones/108
  Dabar pažiūrėkite, koks gydymas tik atsiradus COVID19 simptomams yra iki šiol taikomas Lietuvoje. Naujausia, ką pavyko rasti: trumpai tariant patariama negydyti, kol liga neapleista tiek, kad reikia kreiptis į medikus.
  https://www.lrt.lt/naujienos/sveikata/682/1321325/patarimai-kaip-gydyti-covid-19-simptomus-namuose
  Čia atliktais skaičiavimais dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos, ar neveikimo Lietuvoje buvo galimai nužudyta 2717 žmonių. O nuo to posto paskelbimo dar 477 žmonės ir jų vis daugėja.
  https://laisvai.lt/display/2e25ce5c-1660-4647-c0d5-cbd281602718
  Aš nesu įsitikinęs, kad vakcinų nauda atsveria šalutinius poveikius. Išskyrus akivaizdžią naudą farmacijos kompanijoms, policinės valstybės formavimui bei ,nepriklausomiems faktų tikrintojams”. O žalos įrodymų publikuota pakankamai daug.
  Screenshot_from_2021-04-29_19-32-27.png

Ir čia tik tie atvejai apie kuriuos pranešta, kas galimai sudaro tik 1 proc. to kas iš tiesų vyksta

https://greatmountainpublishing.com/2021/04/05/new-study-confirms-the-vaers-system-is-only-reporting-approximately-1-of-anaphylaxis-from-covid-19-vaccines/


https://greatmountainpublishing.com/2021/04/05/new-study-confirms-the-vaers-system-is-only-reporting-approximately-1-of-anaphylaxis-from-covid-19-vaccines/
Europos vaistų agentūros atstovai, paklausti apie naudos žalos santykį moterims iki 65 metų amžiaus pareiškė, kad tokių duomenų neturi, bet po konferencijos vis tiek paskelbė, kad vakcinų nauda yra didesnė nei žala.

https://gorf.tube/videos/watch/b3c4cb5f-0cba-4a86-b66a-0258b6dbd060

 • šių dalykų lyginti neverta

Šiuos dalykus ne tik verta, bet būtina lyginti, nes efektyvus gydymas gelbėja žmones tuomet, kai reikia ir tuos, kam to reikia, nesukeldamas šalutinių poveikių kitiems.

 • Nedidelės apimties tyrimas, kuriame dalyvavo 146 COVID-19 sergantys asmenys iš tiesų parodė daug žadančius rezultatus.

Tas nedidelis tyrimas buvo ne ką mažesnis nei, pvz. Pfizer vakcinos, kuriame neva dalyvavo 43K žmonių, bet statistika buvo padaryta imant tik 170 žmonių duomenis. Mes iki šiol nežinome, Kas atsitiko likusiems 42830, nes kiti dalyviai nebuvo testuojami.

 • Nors tyrimų apie budezonido poveikį COVID-19 sergantiems ligoniams dar trūksta, be to, trūksta duomenų, ar toks gydymas būtų veiksmingas rizikos grupei priskiriamiems asmenims,

O vakcinos jau tinkamai ištirtos? Kodėl jas skubama naudoti? O kiek vakcinos yra veiksmingos rizikos grupėje esantiems? Beje, Zelenko protokolas buvo naudotas būtent priskirtiems rizikos grupei žmonėms ir jo veiksmingumas net toje grupėje - 84 proc.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258

 • Budezonidas, jeigu jo vartojimas bus patvirtintas naudoti neseniai COVID-19 susirgusiems pacientams, gali palengvinti užsikrėtusiųjų gyvenimą ir sumažinti spaudimą sveikatos priežiūros įstaigoms, tačiau viruso išvengti jis nepadės.

O vakcinos padės išvengti viruso? Nė viena iš COVID19 vakcinų nesustabdo nei užsikrėtimo, nei viruso platinimo.

 • Šiuolaikinėje medicinoje vadovaujamasi principu, kad svarbiausia yra ligų prevencija ir tik po to – jų gydymas. Turint veiksmingą vakciną ligos, su visomis ją lydinčiomis pasekmėmis ir liekamaisiais reiškiniais, apskritai galima išvengti.

Akivaizdu, kad COVID19 vakcinos nėra ,šiuolaikinė medicina”, nes nėra jokių įrodymų, kad jų pagalba galima išvengti ligos.

Screenshot_2021-04-21_Įsitikinę,_kad_astmai_gydyti_skirtas_vaistas_pakeis_vakcinų_teikiamą_naudą_šių_dalykų_lyginti_neverta.png

Ar tai, ką parašė anoniminis Delfi teisybės ieškotojas, arba ieškotoja yra faktai, ar interpretacijos?
Šis „faktų ptikrinimas" yra tik vienas iš daugelio. Daugiau yra čia

https://forumas.infomanija.org/c/grupes-judejimai-nvo-iniciatyvos/melo-detektorius/21

https://laisvai.lt/network/forum/1168

https://www.facebook.com/groups/277072306704805

Ir ten tik tie, kuriais žmonės buvo pakankamai papiktinti, kad parašytų ką nors, nepaisant situacijos beviltiškumo.
Nėra jokio mechanizmo kaip tokius „faktų ptikrinimus" užginčyti. O baisiausia, kad po to Facebook ne tik apriboja to posto, bet ir viso vartotojo profilio ar net visos grupės matomumą.
Facebook yra įsitikinę, kad tai yra privatus verslas, ir jie gali daryti, ką panorėję. ES įvesti reikalavimai dėl vartotojų duomenų apsaugos parodė, kad taip tikrai nėra. Facebook yra ryšio priemonė bei duomenų rinkimo ir saugojimo bei žiniasklaidos priemonė tuo pat metu. Dėl to jų veiklos priežiūrai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, tačiau šiuo metu jų veikla yra visiškai nekontroliuojama. Yra alternatyvūs socialiniai tinklai, kaip pvz. Fediverse tinklų grupė, bet Facebook ne tik atsisako daryti tarptinklinį ryšį. Nuo 2018 sausio nesiteikia padaryti prieigos per standartinį ActivityPub protokolą. Bet (pasinaudodami duomenų apsaugos įstatymų priedanga) yra uždraudę vartotojams per API susieti savo skirtingų tinklų paskyras su Facebook. Beje, tokios problemos nėra su Twitter platforma.

 


Mikas Sakalauskas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas sutinku, kad Mikas Sakalauskas galės matyti visą informaciją, kurią pateikiu šioje formoje.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.

Mes viešai nepateiksime jūsų el. pašto adreso internete.


Sutinku, kad mano pateikta informacija būtų tvarkoma šiais tikslais:
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...