Pažabokime anstolius!!!

Šią peticiją nusprendžiau sukurti tam,  kad pažaboti totalų mūsų valstybės antstolių savivaliavimą. Ar gali mūsų valstybė ir jos valdžios atstovai kalbėti apie skaidrumą,  sąmoningai ar dėl kompetencijos trūkumo, dangstydami ir neleisdami paviešinti gerb. antstolių pajamas ir jų akivaizdžiai beveik nekontroliuojamą plėšikavimą? Ar normalu,  kai žmonės skambina anstoliui ir prašo susitarti, ar nuimti areštą tam, kad gautų minimaliai lėšų pragyvenimui ir nusipirkti bent jau maisto-yra ignoruojami arba tam sudaromos įvairios biurokratinės kliūtys? Ir tai labiausiai finansiškai pažeidžiamiems žmonėms?!! Faktas,  kad yra sąžiningu antstolių,  bet daugumai, apart savo finansinių interesų, žmonės nesvarbūs. Jei įstatymai trukdo skaidrumui bei didina zmoniu  skurdinima, klausimas, ką veikia mūsų valdžios atstovai jų nekoreguodami???

1.Priimti įstatymą leidžiantį paviešinti antstolių pajamas. 

2.Kilus įtarimui dėl tarnybinių pareigų piktnaudžiavimo , pagal LR įstatymus taikyti administracine arba baudžiamąją atsakomybę .

3. Sukurti SKAIDRIA komisiją,  kuri sąžiningai kontroliuotų šią veikla. 

Pagarbiai Deividas Inta

 

 

 

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Deividas Inta to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )