Nustokite apsimetinėti žaliaisiais

Viešas kreipimasis į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą

„Nustokite apsimetinėti žaliaisiais“

 

Mes, Lietuvos Respublikos gyventojai, jaučiamės apgauti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, todėl reikalaujame nustoti klaidinti visuomenę ir iš partijos pavadinimo išbraukti žodį „žaliųjų“. 

 

Pateikiame faktus, kurie įrodo, kad jūs neatstovaujate aplinkosauginių vertybių ir naudojate žaliųjų etiketę kaip reklaminį triuką:

 

  • Aplinkosaugos ekspertai išanalizavę partijų rinkimų programas ir atlikę greitojo aplinkosauginio nusiteikimo vertinimą nustatė, kad jūsų partijos programos santraukoje nė žodžiu neužsimenama apie planus atstovauti aplinkos gerovę.

  • Jūsų Vyriausybė padidino metinę valstybinių miškų kirtimo normą, o tai reiškia, kad jūs suteikėte leidimą iškirsti dar daugiau miškų. 

  • Jūsų valdymo laikotarpiu lyg iš gausybės rago pasipylė ekologinės nelaimės ir nusikaltimai („Grigeo“ nuotekų skandalas, padangų gaisras Alytuje ir t.t.), tačiau net ir turėdami visus įrankius neįgyvendinote jokių realių veiksmų, kad tokie incidentai nepasikartotų. 

  • Jūsų vadovaujama Vyriausybė pritarė Klaipėdos uosto bendrajam planui, kuriame numatyti sprendimai (ypač 2,8 km dirbtinio kyšulio supylimas Melnragėje bei 30 ha Girulių miško iškirtimas) kelia didžiulę grėsmę visam Lietuvos pajūriui.

  • Jūsų politika ir konkretūs veiksmai kardinaliai nesutampa su Pasaulio žaliųjų chartijoje išdėstytomis ideologinėmis vertybėmis. 

 

Reikalaujame neklaidinti Lietuvos žmonių ir oficialiai iš savo pavadinimo išbraukti žodį „žaliųjų“.Remigijus Lapinskas

Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas

Baltame_fone_copy1.png

 


Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...