Naujo judėjimo pradžia

Ši peticija turėjo tapti naujo judėjimo pradžia ir buvo patalpinta į portalą www.e-peticija.com

Tačiau tuo metu aš nežinojau, jog negalėsiu susisiekti su peticiją pasirašiusiais žmonėmis.

Iki šiol neįmanoma tai padaryti. Visai atsitiktinai suradau šį peticijų portalą, kuris leidžia tai padaryti ir susisiekti su peticiją pasirašiusiais žmonėmis. Tad savo peticiją perkeliu į šį portalą ir dar kartą kreipiuosi į jus, mieli viso pasaulio geros valios žmonės.

Mieli Lietuvos, o gal ir viso pasaulio žmonės!

Ypatingai kreipiuosi į lietuvius ir Lietuvos gyventojus.

Liepos 27 diena Lietuvai buvo gėdos diena. Čia nėra peticija, čia paprastas kreipimasis į jus visus, geros valios žmones. Mes matome kas darosi aplinkui, LGBT jau atvirai teigia, jog nori kurti šeimas ir įsivaikinti mūsų vaikus, tą jie niekšiškai demonstravo savo eisenos plakatuose ir tai yra užfiksuota.

Mes, visi geros valios žmonės, turėtume duoti tam atkirtį, turime tam priešintis visomis demokratinėmis ir legaliomis priemonėmis.

Aš nesu asmeniškai nusistatęs prieš homoseksualus ar kitas seksualinęs mažumas. Jie turi pas mus tikrai daug teisių, niekas nebaudžia juos už tai, ką jie daro savo miegamuosiuose, tačiau toks atviras demonstravimas savo iškrypimų, atviras reikalavimas to, kas yra ne norma, bet kad būtų norma ir dar daugiau, kad jie galėtų laisvai įsivaikinti mūsų vaikus ir jais tenkinti savo iškrypėliškus norus, bei padaryti juos "savaisiais" - tas jau yra per daug.

Kuriu šį kreipimąsi tam, kad galėčiau surinkti visus norinčius prisidėti prie būsimo judėjimo.

Koks bus judėjimo pavadinimas, galite siūlyti komentaruose, paskui visi drauge nuspręsime  steigiamąjame susirinkime. Vienas dalykas, vietoje žodžio Lietuvos turėtume naudoti žodį "Pasaulio", nes tikiu, kad prisijungs žmonės iš kitų valstybių. Tegul pradžia judėjimo būna Lietuvoje, o judėjimas išplinta po visą pasaulį. Jeigu pavadinime neminėsime žodį "Lietuva" bus lengviau judėjimą įregistruoti registrų centre, nes nereikės atskirų leidimų.

Nors planavau ir rašiau savo praeitoje peticijoje, jog visi kurie pasirašo po ja, tampa naujo judėjimo pradininkai, tačiau tos peticijos laikas yra ilgas ir per tą laiką gali būti padaryta daug negerų dalykų. Laikas nelaukia, o ir įvykiai greitu laiku klostysis gana dideliu greičiu, todėl privalome įsiregistruoti žymiai anksčiau.

Tad dabar kviečiu visus pasirašyti dar kartą, pasirašyti tuos, kurie tikrai nori būti naujo judėjimo, kuris gins žmonių teises nematyti LGBT propagandos ir kuris sieks jog LGBT vykdoma propaganda ir jų tikslai netaptų norma mūsų visuomenėje. Visi, kurie nenori, jog mūsų vaikai ir anūkai taptų LGBT įvaikiais. Visi, kurie už šviesią pasaulio ateitį be LGBT!

 


Algirdas Jankauskas    Susisiekti su peticijos autoriumi