Kviečiame palaikyti idėją atstatyti pėsčiųjų tiltą Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių

tiltas_per_Švėtę-INTERNETUI.jpg                     Žagarė – vienas seniausių miestų Lietuvoje, augęs kaip du atskiri miestai, kuriuos skyrė Švėtės upė, todėl ne vieną šimtmetį Naujosios ir Senosios Žagarės gyventojai susisiekdavo per upę nutiestais pėsčiųjų tiltais ir tilteliais. Gaila, kad sunyko labai mėgtas ir su nostalgija žagariečių prisimenamas svarbiausias pėsčiųjų tiltas Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių. Tilto nebėra jau ne vieną dešimtmetį, tačiau jo vis dar reikia ir šiandien.

                      Kviečiame visus esamus, buvusius žagariečius ir visus mylinčius mūsų miestą žmones palaikyti Žagarės regioninio parko direkcijos iniciatyvą atstatyti pėsčiųjų tiltą Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių. 


Žagarės regioninio parko direkcija, G. Rakštienė, M. Bielskienė    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Žagarės regioninio parko direkcija, G. Rakštienė, M. Bielskienė to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook