Kviečiame palaikyti idėją atstatyti pėsčiųjų tiltą Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių

tiltas_per_Švėtę-INTERNETUI.jpg                     Žagarė – vienas seniausių miestų Lietuvoje, augęs kaip du atskiri miestai, kuriuos skyrė Švėtės upė, todėl ne vieną šimtmetį Naujosios ir Senosios Žagarės gyventojai susisiekdavo per upę nutiestais pėsčiųjų tiltais ir tilteliais. Gaila, kad sunyko labai mėgtas ir su nostalgija žagariečių prisimenamas svarbiausias pėsčiųjų tiltas Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių. Tilto nebėra jau ne vieną dešimtmetį, tačiau jo vis dar reikia ir šiandien.

                      Kviečiame visus esamus, buvusius žagariečius ir visus mylinčius mūsų miestą žmones palaikyti Žagarės regioninio parko direkcijos iniciatyvą atstatyti pėsčiųjų tiltą Žagarėje tarp Upės ir Švėtės gatvių. 


Žagarės regioninio parko direkcija, G. Rakštienė, M. Bielskienė    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Žagarės regioninio parko direkcija, G. Rakštienė, M. Bielskienė perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...