Kuršėnų miesto gyventojų prašymas atsižvelgti į autobusų tvarkaraščius

Prašome sudažninti vakarais ir savaitgaliais autobusus į Kuršėnus, ar bent sukontroliuoti pavežėjo paslaugas teikiančias įmones. Problematiškiausi reisai savaitgaliais ir darbo dienomis vakare po 20.20 reisas į Kuršėnus.

Grįžti namo vakare po darbų ypatingai su po 20.20 autobusu tampa iššūkis, pasistumdymai dėl laisvos vietos. Kaip žinia vairuotojai stovinčių neveža, žmonių norinčių grįžti tikrai daug, o atvažiuoja mažas mikras, nors tikrai paslaugas tiekianti įmonė turi ir didelių autobusų. Stotyje paliekami žmonės, kurie pavargę po darbų skuba grįžti namo. O dar būrelis keleivių laukia prie dvaro turgavietės esančioje stotelėje, apie juos išvis pamirštama, nes vairuotojas net nesustoja.

Sekmadieniais autobusas kursuoja tik kas pusantros valandos intervalu, tai labai nepatogu, susirenka daug žmonių, visi nebetelpa. 


Kuršėnų gyventojai    Susisiekti su peticijos autoriumi

Pasirašyti šią peticiją

Pasirašydamas, aš patvirtinu Kuršėnų gyventojai perduoti mano parašą tiems, kas turi galią spręsti šią problemą.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...

Facebook