Dėl vakcinos nuo meningokoko B kompensavimo
Susisiekti su peticijos autoriumi
Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Dėl vakcinos nuo meningokoko B kompensavimo.
|
Svečias |
#12016-03-04 18:58Todel, kad rupi vaikai. |
|
| |
|
Svečias |
#22016-03-04 19:00Aktuali labai tevams rupinantiems vaiku gyvybe |
|
| |
|
Svečias |
#32016-03-04 19:03Svarbi vaiko gyvybe |
|
| |
|
Svečias |
#42016-03-04 19:04Del nepritekliaus, vaikai neturi mirti!!!!! |
|
| |
|
Svečias |
#52016-03-04 19:11Vaikų daug kai kuriems labai sunku, nebukit tokie abejingi padekit juk tėvai viską nori padaryti kad jųmmažyliui viskas būtų gerai |
|
| |
|
Svečias |
#62016-03-04 19:13Begalo svarbi vaiko GYVYBĖ!!!!!!!!! |
|
| |
|
Svečias |
#72016-03-04 19:15Beveik pries menesi nuo sios ligos praradau busima krikstadukte. Kuriai rytoj sukaktu 9 menuo.Pats auginu du mazamecius. Eiliniam zmogeliui persunki nasta 400e uz viena zmogu |
|
| |
|
Svečias |
#82016-03-04 19:16Todel , kad esu vidutines pajama gaunanti mam ir tokie skiepai reikalingi,bet l.brangus....minimalios algos dydzio... |
|
| |
|
Svečias |
#92016-03-04 19:17Savo vaikų dar neturiu, bet galiu tik įsivaizduoti visų tėvelių susirūpinimą savo vaikais. |
|
| |
|
Svečias |
#102016-03-04 19:17Turiu du vaikus ir man ju gyvybe pati svarbiausia. As uz skiepus!!! |
|
| |
|
Svečias |
#11 Re:2016-03-04 19:24Auginu 3 vaikiukus 3 metuku 5 metuku ir 4 men nors ir norint paskiept tiek pinigeliu neuztektu paskiepit |
|
| |
|
Svečias |
#122016-03-04 19:25Yra labai daug norinciu paskiepyti savo vaikucius nuo sios ligos,taciau neisgali ipirkti tokios brangios vakcinos. Butina kompensuoti vakcina nuo meningokoko B!!! |
|
| |
|
Svečias |
#132016-03-04 19:26Todel,kad netekau dukrytes ir nebenoriu prarast kitu vaiku |
|
| |
|
Svečias |
#142016-03-04 19:29Nes turiu metukų dukrytę ir man labai svarbi jos ir mūsų gyvybės... |
|
| |
|
Svečias |
#152016-03-04 19:29Turiu du vaikus. Todel labai tai aktualu. |
|
| |
|
Svečias |
#162016-03-04 19:30turiu viena vaika pergyvenu, noreciau paskiepyti taciau viena auginu ir nenoreciau prarast vaiko as uz skiepus
|
|
| |
|
Svečias |
#172016-03-04 19:30Mum svarbi musu vaiku gyvybe!!! |
|
| |
|
Svečias |
#182016-03-04 19:32Esū trijų vaikų mama ir su tokiomis kainomis vakcinoi labai baisu darosi. Gaila kad Lietuvoi ne rūpi jos pačios mažiausios piliečiai. |
|
| |
|
Svečias |
#192016-03-04 19:33Manau peticija labai reikalinga, liga baisi ir tik skiepas gali užkirsti tam kelią. |
|
| |
|
Svečias |
#202016-03-04 19:33nes vaiku gyvybes apsaugojimas turi buti prieinamas visiems! |
|
| |
|
Svečias |
#212016-03-04 19:35Pasirasiau sia peticija todel,kad auginu 3 mazametes ir tikrai neturiu galimybes ju paskiepyti pilna kaina |
|
| |
|
Svečias |
#222016-03-04 19:35Todel kad skiepyti vaikus reikia! |
|
| |
|
Svečias |
#232016-03-04 19:36Musu vaikai-Lietuvos ateitis. Turetu nemokamai daryti skiepa. |
|
| |
|
Svečias |
#242016-03-04 19:37Man rupi mano vaiku sveikata |
|
| |
|
Svečias |
#252016-03-04 19:37Nes man svarbi savo ir kitų Lietuvos vaikų sveikata. |
|
| |
|
Pokyčiai neįvyksta išliekant tyliems.
Šios paticijos autorius nepakluso ir ėmėsi veiksmų. Ar jūs pasielgsite taip pat?
Kitos peticijos, kurios galėtų jus sudominti
Mes suteikiame nemokamą elektroninių peticijų talpinimą. Kurkite profesinalias elektronines peticijas naudodamiesi mūsų efektyviomis paslaugomis. Mūsų peticijos yra kiekvieną dieną minimos žiniasklaidoje, todėl peticijų kūrimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės ir sprendimus priimančių pareigūnų dėmesį.