Už vandenlenčių parką prie Balžio ež. Vilniuje

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos Už vandenlenčių parką prie Balžio ež. Vilniuje.


Svečias

#1

2015-04-23 07:53

Danis mldc

Šį pranešimą pašalino jo autorius (Show details)

2015-04-23 10:24



Svečias

#3

2015-04-23 12:12

Puikus sportas ir laisvalaikio pramoga!! Reikia kuo daugiau tokiu vietu vilniuje ir apylinkese!

Svečias

#4

2015-04-23 13:36

Neturi ka veikt "kaimynai"


Svečias

#5

2015-04-23 14:04

Nes noriu kad butu isaugota gamta ir galetu lankytis visi kas nori o ne butu padaryta kaip privati valda

Svečias

#6

2015-04-23 14:06

Geras laisvalaikio praleidimo būdas.geriau negu sėdėtiant kranto ir gerti akų

Anonymous

#7

2015-04-23 14:28

Tikrai puikus sportas ir būčiau labai už išsaugojimą ir net naujų tokių parkų steigimą Lietuvoje. Bet žinot kas pas mus žiauru? Kainos. Teko gyventi ir atrasti šitą sportą Vokietijoj. Tai ką galiu pasakyt: 20 min pas mus kainuoja maždaug tiek, kiek ten 2 valandos. O viena valanda pas mus maždaug dvigubai brangiau negu ten visos dienos bilietas. Aš taip paskaičiavau, kad nuvažiuot į tą miestą, kur gyvenau, ir pavažinėt visą dieną (net ir pridedant kelionės išlaidas) man kainuotų maždaug tiek pat, kiek Lietuvoj dvi valandos. Be to, ten ir trąsa daug geresnė. Liūdna šiek tiek, kad pas mus taip.

Jei kam įdomu, čia galima "prachekint" daugelį Vokietijos parkų. Gaila, kad anglų kalba nelabai kur duoda pasirinkt, bet skaičiukus visi pažįstam :)

http://www.wasserski.de/


Svečias

#8

2015-04-23 15:22

Tas mockus pats trenktas yra.... Esu ne karta ten vaziaves ir jis tiesiog maisosi po lenta... Paprasius graziai paplaukt i sona, buvau ignoruojamas. Mano manymu, kad tokiam asilui nuemus skalpa tektu atsakyt kaip uz nauja, bet sorriukas buvau pamirses, turi jis juk draugeli neurochirurga tai galetu vietoj prikalt su vinim :D

Svečias

#9

2015-04-23 15:25

Laikykitės hebryte pries tuos biurokratinius nukriošelius!!! Kaunas- SU JUMIS!!!

Svečias

#10

2015-04-23 16:57

Daugiau tokiu parku.

Svečias

#11

2015-04-23 18:10

Mano jaunystė prabėgo su vandens sportu : vandens slidės, nardymas ir pan. Tai puikus ir sveikas laiko praleidimas. Todėl palaikau šią peticiją.
Nesutinkantis

#12 metas kraustytis

2015-04-24 06:26

Tokius parkus reikia kurti ne vietose kur žmonės gyvena ir ilsisi, o vietose kur jau nuo seno tokie dalykai yra kuriami. Šiuo atveju pilnai palaikau vietinius gyventojus nes tas nuolatinis keliamas triukšmas gali išvaryti iš proto. Taip pat toks dalykas užkirto kelia kitiems užsiėmimams, taip pat kaip ir kelis kitus paplūdimius. O šiukšlių kiekis tik padidėjo, nes privažiuoja pasikėlusių centrinių kuriem visiškai p* ant aplinkos ir svarbu, kad už tėvelių pinigus papramogautų. Matyt dauguma komentinančių čia tokie ir esat.

Just saying

#13 Re:

2015-04-24 06:57

#7: - Tavo miestely, matyt, buvo 5 ar daugiau taškų sistema, kai ant sistemos vienu metu plaukia daug žmonių ? Jeigu pvz. liepkalny paleistum tik vieną žmogu ant keltuvo, turbūt valandos kaina nebūtų 9 EUR :)


Svečias

#14

2015-04-24 09:26

Vandens pramogos artėjant vasarai BŪTINOS !!!

Svečias

#15

2015-04-24 13:47

Apmaudu, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie saugo tik SAVO ramybę, nori tik SAU ypatingų sąlygų ir gina tik SAVO interesus. Jie visada prieš tai, ko reikia visuomenei, nes tai reikš SAVO interesų suvaržymą. Tai visuomenės piktžolės !
Prašytume paskelbti šių žmonių pavardes !!!

Svečias

#16 Re:

2015-04-24 14:03

#15: -  

Pavardes galite rasti šioje peticijoje pateiktame 15min.lt rašytame straipsnyje.  

kolas

#17 Re: metas kraustytis

2015-04-24 15:55

#12: Nesutinkantis - metas kraustytis 

 Sakykite, bet iš kur tas noras įsikraustyti ilsėtis ant vandens telkinio kranto ir visiems atvykstantiems ilsėtis nustatyti tik sau priimtinas taisykles? Turi būti nuolatinis geranoriškas dialogas ir susitarimas. Bet deja, kol kas tai tik š.... virvės tampymas.

-M

#18 Re:

2015-04-25 10:31

#7: -  

 Nelyginkit 2,0 sistemu su pilnu parku, ratu vaziuojant gali vazinetis zenkliai daugiau zmoniu, tai leidzia tureti zemesnes kainas. Parkas ratu yra daug didesne investicija negu paprasta sistema, kadangi sunku gauti tokio dydzio parama vystosi daugiausia tik sistemos, o jose, kadangi uzima visa sistema, kainos didesnes. Be to turime analogiskas europinems kainoms jei ziuresime i sistemas, o ne i pilno dydzio parkus.

Kraustykis pats

#19 Re: metas kraustytis

2015-04-25 10:35

#12: Nesutinkantis - metas kraustytis 

 galbut turit ir pasiulymu kur toki parka galima ikurti? uzkerta kelia kitoms pramogoms? tai keliaukit prie kito ezero ir pramogaukit, gyventojai gyvena prie vieso ezero, kuriame pilnai teise kurtis turi tokie parkai, galbut pries statantis nama galima apmastyti, kad ne visada ezeras isliks toks pat, niekas nenorejo pyktis, o tartis geranoriskai, bet kadangi "kaimynai" neranda teisinio pagrindo ir logisku argumentu tenka naudotis grasinimais. O tie "centriniai" jau ir gyvena prie ezero, savo nelegalius vamzdzius i ezera susileide.


Svečias

#20 Re: metas kraustytis

2015-04-25 21:05

#12: Nesutinkantis - metas kraustytis 

 Siukslina? Kiekviena ryta parko darbuotojai renka siuksles parko teritorijoje, pati aavo akimis maciau.


Svečias

#21

2015-04-26 14:33

bent jau sportininkai siuksles susirenka, gera atmosfera, o jei nebus sportininku lankysis marozai - siukslins, triuksmaus ir nieks ne zodzio nepasakys
kengura

#22

2015-04-27 12:33

danis ir mantukas mldc


Svečias

#23

2015-04-27 15:42

tai vienintele vieta kur galima paiilseti ne miesto surmuli,ir geras susiekimas su ezeriu,man vandenlenciu parkas netrukto visai,kai bunu..daug jaunimo ir visi kulturingi,ypac vandenlenciu parko darbuotuojai,daug atvyksta zmoniu prie jo dabar,nes tapo kulturingas poilsis,tai pries kelius metus buvo apauges,visur siuksles nerinktos,keliu metu,kai pereme vandenlenciu parkas ezera,tai visai pasikeite i gera puse,o truksmo visai nejauti jo,kam atrodo kad tai ,,blogai''tas visada ras ko prikibti prie ju darbuotoju..jau du metus lankau si ezera ir pastebejau pokycius i gera puse,kai pradejo dirbti parkas,man net PALANGOS ar EUROPOS salys nereikia,ji cia pat..yra ,ryta nuvykai o vakare sugrizai. .o kai tau 60m..labai svarbu ir pigu dar. gal paziureti kaip smagu buvo pernai https://www.youtube.com/watch?v=8gTQ85A582c

Jonis

#24

2015-04-27 16:36

Vandenlenčių sportas išties gera pramoga, tačiau įrengta ne vietoje ir triukšminga. Balžio ežeras tokiam apkrovimui per mažas.  Geriausiu atveju ši pramoga galėtų būti priešingame ežero gale. Dabar gi pačiame paplūdimyje, kur nuosavu transportu ir miesto autobusu atvyksta žmonės pailsėti su mažais vaikais. Taigi, poilsis dabar tik sąlyginis.

 

viktoras

#25 Re: Re: metas kraustytis

2015-04-27 17:48

#20: - Re: metas kraustytis 

  melas 100 procentu..visa vasara prabuvau prie ezerio,dar rudeni,buvau pastovus lankytojas ezerio,tokio tikslai nebuvo kaip aprasote,reikejo pries 2metus pamatyti kas buvo ten istikriuju,buvo mano fotoreportazas lryte,kai tvarke ,apiforminti'mirtingos duses''tik popieriuje o jie kaip atsirado visiska svara,teritorijoj.tai galit isitikinti youtube apie baldziu ezera mano darytos prie baldzio ezerio nereikia varyt nesamonu.matyt is tu,,kaimyniu''kai ezeras buvo apzeles ir visur buvo siuksles netvarkytos ,pernai kai jie nuomot pradejo visiskai kitas ezeras buvo,,bekitako per trumpa laika visko iskarto padaryt negalima,tam reikia laiko ir pastovaus nuomotojo..jei netingte galit paziuret youtube viktoras1955 ten yra daug video.mano ,tai irodymas kad tvarkomas o ne pletkus rinkti.beto is sio ezerio vaizdu ziuri net uzsieni.tik kitam portale.