KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!

Susisiekti su peticijos autoriumi

Ši diskusijų tema buvo automatiškai sukurta peticijos KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!.

Petrute

#51 Re: Re: Už tai kas amžina ir tikra

2015-02-13 17:44

#50: - Re: Už tai kas amžina ir tikra 

 o tai kaip tie, kurie jau yra prie lovio? AR jie geresni uz tuos, kuriu ten dar nera? Jaunas Valentinavicius gal dar turi idealizmo, a p. Algirdai?!


Svečias

#52

2015-02-13 18:23

Ne satanistams.

Svečias

#53 Re: Re: Už tai kas amžina ir tikra

2015-02-13 19:36

#50: - Re: Už tai kas amžina ir tikra 

Šiek tiek nusišypsojau... ne mano ši peticija, Tamsta. Aš tik tam, kad čia sukviesti žmones - juos informuojant kas vyksta. Ir tikiuosi, jei išprovokuoto 3-čiojo pasaulinio karo nebus, pamatysit kas aš toks ir viliuosi, kad man tai pavyks :) O jei karas bus, po jo vargu ar kam berūpės - t.y. įskaitant ir mene patį.

Audrius

#54

2015-02-13 21:02

2004 m. suklastoto referendumo dėl stojimo į ES ir 2008 m. Lisabonos sutarties, ko pasekoje okupacinės ES įstatymai tapo viršesni už LIETUVOS, ko pasekoje Lietuva teisiškai tapo okupuota, o nuo 2014 m. gegužės, JAV įvedus į Lietuva okupacinę savo kariuomenę – Lietuva tapo jau okupuota faktiškai.

Visos valdžios institucijos ir struktūros kurios pavaldžios oligarchams yra kolaborantai,kurie paklūsta JAV-ES okupantų nurodymams ir vykdo veiklą, nukreiptą prieš Lietuvos laisvę, nepriklausomybę bei prieš lietuvių tautos laisvę ir gerovę. Jie nesiskaito su lietuvių Tauta visiškai.Persekioja laisvą žodį,taikius piliečių susirinkimus,žlugdo tautos inicijuojamus referendumus,keičia konstituciją bei ją pažeidinėja.

3 konstitucijos straipsnis Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.


Svečias

#55

2015-02-13 21:18

labas tauta. pakartosiu gerbemo Petro Grazulio fraze : UZ LIETUVA VYRAI + PASALINKIM IS TEVYNES SUSIKAUPUSY BRUDA !!!

Šį pranešimą pašalino jo autorius (Show details)

2015-02-13 21:23



Svečias

#57

2015-02-14 07:06

Mano nuomone reikalingas kažkoks tai planas, kad kryptingai būtu galima judėti ir greičiau pasiekti norimų rezultatų. Gal kur ir kažkas turi tokį planą tai pasidalinkite.

Svečias

#58

2015-02-14 07:59

Siulaiu perskaityti,jei pritariate -pasirasykite

Svečias

#59 Česlovas Re:

2015-02-14 08:42

#12: -  

 Labai geri ir teisingi Jūsų argumentai. Puikiai suprantate dabartinę situacija ir puikiai mokate analizuoti ir viską teisingai įvertinti. Ačiū Jums.


Svečias

#60 Česlovas Re: Re: #2

2015-02-14 08:59

#33: Voldemaras Zacharka - Re: #2 

 Dėkoju Valdemarai už palaikymą. Aš esu paruošęs saviliustracijos tekstą . Turbut reikės paleisti peticijos pavidalu. Tegu mūsų Tauta ir Piliečiai pagaliau pradeda vykdyti valdininkų kontrolę.  Kitaip mes žuvę.


Svečias

#61 ČeslovasRe: Oho

2015-02-14 09:51

#36: oho - Oho 

 Ponui Oho galiu pranešti , kad Lietuvos Valstybė pavargo nuo KGB-istinio melo, apgaulės , cinizmo, kuri skleidžia neliustruoti ir nedesovietizuoti Lietuvos valdžios elito atstovai kartu su dabartinę Lietuvos prezidentę priešaky ir  švituoklės principu naikina Lietuvos Valstybę jau 25 metus po nepriklausomybės paskelbimo. Dar 25 metus tokio genocido  Lietuva neištvers. Jeigu tamsta sisteminių partijų narys , tai tada puikiai tave suprantu. Tu artstovauji gal 10% visų Lietuvos gyventojų kriminalinių nusikaltėlių sluosnį , kurie melo ir apgaulės pagalba užgrobė valdžią Lietuvoje. Tau bira geri arbatpinigiai už nusikalstamos antidemokratinės sistemos palaikymą ir į dorų žmonių kančias ir vargus tau gyliai nusispiauti. Egzistuoja teisingas posakis: Sotus alkano neužjaus. Matomai pačiam tas posakis puikiausiai tinka.


Svečias

#62

2015-02-14 09:56

KAM LIETUVAI KONSTITUCIJA-kada yra GRYBAUSKAITE :)?

Svečias

#63 ČeslovasRe:

2015-02-14 10:28

#62: -  

 Nagi ,,teisigai". Tik kaip viena jinai paveš visą Lietuvos Valstybės vežimą. Susireišminimas Dalytės akivaizdus. Matomai ją stipriai veikia nepilnavertiškumo kompleksas, senmergystės problemos, iškrypeliški instinktai  ir dėlto jinai taip nekenčia žmonių, kad nori visiems atkeršyti ir atkreipti į save dėmesį su potekstę tarp eilučių: Kentėkit visi. Štai kokia aš galinga. Neįvertinot mane, tai aš jus sunaikinsiu. 

Taigi tai paranoja, kaip ieškoma ten priešų, kur jų būti negali. Dalytė pavojinga. Net rūsų KGB ataskaitoje buvo apibūdinta pagrindinė jos charakterio savybė į padidintą jautrumą, susierzinimą, ,susireikšminimą, neapykanta aplinkai. Tokie žmonės yra nepavojingi kol neužima aukštų postų Valstybės tarnyboje. Šiuo atveju pavojus Lietuvos Valstybei akivaizdus . Juk ji LR prezidentę. Neduok dieve. Kada  tas košmaras baigsis.


Svečias

#64

2015-02-14 10:47

Sėkmės mums !

Svečias

#65

2015-02-14 10:58

Noriu ir aš, ir mano aplinkos žmonės sužinoti: kas iš signatarų pasinaudojo privilegijomis - dovanotais sklypais, deputatų atlyginimais ir t.t. Paskelbkite, mielas Zigmai. Beje, įdomu, kieno inicatyva buvo pradėtas žemių grąžinimas, jas padarius kilnojamu turtu.

Svečias

#66

2015-02-14 11:04

Parašiau komentarą. Jis dingo.

Svečias

#67

2015-02-14 15:48

MES ZMONES PRIVALOME KOVOTI SU PARSIDAVELIAIS NOMENKLATURININKAIS KAD SAVO VALSTYBEJE NE EGZISTUOTUME O GYVENTUME ORIAI IR GARBINGAI KURDAMI SAVO ATEITI LIETUVOS ZMONIU GER0VEI.UZ LIETUVA MOTERYS.

Svečias

#68 Re:

2015-02-14 16:00

#2: -  

 


Svečias

#69

2015-02-14 17:06

Taip. Pritariu.

Svečias

#70

2015-02-14 17:16

Skaitydamas šios peticijos tekstą, netvėriau savo kailyje - PAGALIAU!!!
Bet skaitant komentarus, atėjo kita mintis - ar ne bus ir vėl (eilinį kartą), kaip toje vietnamiečių pasakoje - "drakonas mirė, tegyvuoja drakonas"...

Kad taip neatsitiktų ir vėl, būtina atstovaujamą demokratiją (sistemą esančią dabar)pakeisti į demokratiją TIESIOGINĘ. Kalbant paprasčiau, nedeleguoti visų savo prigimtinių pilietinių teisių kažkokiems, tegu ir naujiems atstovams (deputatams, savivaldybėms, seimui, prezidentui).
Dalį valdžios, o būtent teisę kontroliuoti visus valstybės tarnautojus (nuo seniūnaičio iki prezidento) piliečiai turi pasilikti sau.
Kaip konstitucinę nuostatą, įvesti socialinį koeficientą (skaičių, kiek kartų maksimalus biudžetinis atlyginimas gali viršyti minimalų). Šį skaičių (balsavimo būdu)per kiekvienus seimo rinkimus piliečiai turės patvirtinti iš naujo. O nauja vyriausybė privalės vykdyti daugumos piliečių valią, o ne savąją...

Blogio šaknis ne asmenybėse (visi iš to pačio molio esame drėbti), visi ne šventieji... Blogis sistemoje, tame, kad "valdžiažmogiai" - VISAGALIAI, o paprasti piliečiai - NIEKAS...

Svečias

#71

2015-02-14 17:27

Sveiki, visi,

Gal galėtumėte paplatinti šią peticijos nuorodą, pvz.:Delfis.lt, Alfa.lt

uz Lietuva!

#72 Re: platinu per visus

2015-02-14 17:39

#71: -  

 portalus. Pastebiu, kad parasu padaugeja. Ne simtais, bet keliais. Platinti reikia visur. tiesos.lt, propatria.lt, respublika.lt, lzinios ir t.t.


Svečias

#73 Re: Re: platinu per visus

2015-02-14 18:51

#72: uz Lietuva! - Re: platinu per visus 

 Ačiū. Aš ir karts nuo karto prisėdu.

dedas

#74

2015-02-14 19:53

 visiškai   nepasitikiu      valdzia    ir  karo  kurstytojais  .


Svečias

#75

2015-02-14 22:06

del musu vaiku ateities.