Eclipse-rp.lt serverio administracijai imtis drastiškų veiksmų bendruomenės naudai.
Siūlau pasirašyti peticiją už tai, jog Eclipse-rp.lt serverio administracija pagaliau atsižvelgtų į savo suburtos žaidėjų bendruomenės nuomonę. Tai ypač galioja administratoriui Kes, kadangi jo veiksmai būnant pareigose atrodo neblaivūs ir iš bendruomenės pusės visiškai nesuprantami. Jei tokiems veiksmas pastarieji nėra pasiruošę, tada jiems siūloma tiesiog atsistatydinti iš savo pareigų ir jas perleisti kam nors, kas į žaidėjų nuomones atsižvelgs, skatins jų žaidimą serveryje ir nepriiminės savanaudiškų ir nelogiškų sprendimų.
OG Player
Susisiekti su autoriumi
Susisiekti su autoriumi
Pranešimas iš šios svetainės administratoriausPeticija buvo uždaryta ir signatarų asmens duomenys pašalinti.Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) reikalauja teisėto pagrindo asmeninės informacijos saugojimui ir kad informacija būtų saugoma kuo trumpesnį laiką. |