Dėl Vilniaus m. Perkūnkiemio mikrorajone mokyklos statymo

Vilniaus Pašilaičių mikrorajone naujai besistatančio daugiaaukščių kvartalų "Perkūnkiemis" ir "Linksmasis" (dabar įgavęs tiesiog Perkūnkiemio mikrorajono vardą) gyventojų pagrindą sudaro ne vienas tūkstantis jaunų šeimų. Jų skaičius vis didėja.

Pašilaičių mikrorajone yra dvi lietuvių mokyklos – Žemynos progimazija, Gabijos gimnazija, pradinė Medeinos mokykla ir A. Puškino vidurinė mokykla.

Šiose mokyklose padėtis nepavydėtina. Vaikai mokosi keliomis pamainomis, nes mokyklos tiesiog perpildytos dėl didelio vaikų skaičiaus  (kuris kasmet tik auga). Vienareikšmiškai jaučiamas mokyklų trūkumas šiame mikrorajone. Pagal pagrindinio mūsų šalies įstatymo nuostatą, mokslas privalomas iki 16 metų, todėl labai norėtųsi, jog Perkūnkiemio mikrorajone ir sąlygos būtų sudarytos mokytis vaikams tinkamai.

Gyventojai nekart yra kreipęsi su prašymu dėl mokyklos statymo šiame rajone į Vilniaus m. savivaldybę.  Pastaroji gyventojus yra informavusi, jog šiuo metu pagrindinė savivaldybės lėšų dalis yra skiriama esamų pastatų išlaikymui ir remontui, kurių dalies būklė yra labai prasta. Išsprendus aktualiausias dabartines problemas savivaldybė ieškos galimybių naujų mokyklų statybai ir atsižvelgs į gyventojų siūlymą, planuodami švietimo infrastruktūros plėtrą Perkūnkiemio mikrorajone.

Todėl prašome Vilniaus m. savivaldybės ATKREIPTI dėmesį į  Perkūnkiemio mikrorajoną ir suteikti vaikams galimybę mokytis savo rajono mokykloje. Prašome pastatyti Perkūnkiomio vaikams mokyklą, juk vaikai - mūsų ateitis. 

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize A.K. to hand over my signature to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. To ensure you receive our emails, please add info@peticijos.com to your address book or safe senders list.
Sumokėta reklama

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook