dėl varžybų šokių vertinimo sistemos ProLine Social kategorijose

Siūlome ProLine kategorijos pakeitimus, nes esama vertinimo sistema, kai nusprendžiama, kas kovos dėl tam tikros vietos iš prisistatymo šokio, yra visiškai netiksli. Kol komandos labai skyrėsi savo pajėgumu, ši vertinimo sistema buvo tinkama, bet kai komandų pajėgumas panašus, ši sistema neveikia tinkamai. Pasitaiko atvejų, kad šokėjai, kurie varžosi dėl žemesnių vietų, privalomuosius šokius sušoka geriau nei tie, kurie varžosi dėl aukštesnių vietų. Manome, kad dalyviai privalo parodyti, kaip jie įsisavina skirtingų stilių šokius ir ProLine kategorijos varžybos galėtų vykti tokiu pačiu principu kaip ir Social.

Todėl prašome taikyti šią vertinimo sistemą: 

Komandos sudėtis Profesionalas mokytojas ir šokėjai, šokių kursų lankytojai (6–10 šokėjų ± 1) Jeigu komandoje šoka daugiau ar mažiau šokėjų nei pagal taisykles, komandai skiriama paskutinė vieta 

Pagrindinės šokių taisyklės Komandos šoka visus Social lygio šokius. Mokytojas (asistentas) visada šoka su komanda, bet teisėjų nevertinamas. Privaloma šokti visus žingsnius pagal aprašymą be žingsnių variacijų. Bendras komandos sinchroniškumas nereikalaujamas. 

Tikimės Jūsų supratingumo.


Aušrelė Statkuvienė    Susisiekti su peticijos autoriumi


OR

Your email address will not be published on our site. However, the author of the petition will see all the information you provide on this form.

You will receive an email with a link to confirm your signature. Please check your inbox (and spam folder).
Facebook