DĖL PVM sąskaitų faktūrų registrų teikimo terminų grąžinimo

Valstybinė mokesčių inspekcija nuo 2016 m. spalio 1 d. įdiegdama išmaniosios mokesčių administravimo sistemos posistemį i.SAF, pasitvirtino naujus PVM sąskaitų faktūrų registrų teikimo terminus (iki sekančio mėnesio 20 dienos), t.y. 5 kalendorinėmis dienomis mažiau, o tai sudaro 20 procentų mažiau laiko, skirto mums, buhalteriams, toms ataskaitoms pateikti. Toks laiko sumažinimas labai apsunkina samdomų, individualiai dirbančių buhalterių ir buhalterines paslaugas teikiančių įmonių darbą, ko pasekoje ataskaitos visada bus teikiamos netikslios, bus vėluojama jas teikti, nes fiziškai bus neįmanoma spėti susisteminti gaunamus įmonių dokumentus 5 dienomis greičiau. Siūlau visus Lietuvos buhalterius solidariai kreiptis į Valstybinę mokesčių inspekciją dėl nustatytų ataskaitų terminų teikimo grąžinimo/peržiūrėjimo. 

Gerbiami kolegos, kviečiu pasirašyti visus, kurie pritaria šioms mintims. Juk mūsų darbas ir taip yra labai atsakingas ir sunkus. Reikalaukime permainų savo šalyje!

Pasirašyti šią peticiją

By signing, I authorize Buhalteriai to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


ARBA

Gausite parašo patvirtinimui reikalingą nuorodą elektroniniu paštu. Siekiant užtikrinti, kad gautumėte el. laiškus, pridėkite info@peticijos.com į savo adresų knygutę ar saugių siuntėjų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalite patvirtinti savo parašo atsakydami į šią žinutę.
Sumokėta reklama

Mes reklamuosime šią peticiją 3000 žmonėms.

Sužinoti daugiau...